flickrlinkedin
Kipa

Basın Odası

Basın Odası

Basın Açıklamaları

Yenilenen Kipa Direkt ile online alışveriş artık daha keyifli

          Yenilenen Kipa Direkt ile online alışveriş artık daha keyifli
Çok kanallı perakendeciliğin öncüsü Kipa, online gıda dışı satış sitesi Kipa Direkt’i yeniledi. Müşteriler artık evlerinden dışarı adım atmadan çok daha fazla ürün seçeneğine ulaşabilecek.
Kipa Direkt, Dünya Kupası boyunca, Brezilya’nın efsane oyuncusu Pele’nin ıslak imzasını taşıyan beş topu da satarak, elde edilecek geliri Türkiye Eğitim Gönüllüleri ile gerçekleştirdiği “İyi Yaşam” projesine bağışlayacak.
Türkiye’nin önde gelen perakende zinciri Kipa, online gıda dışı satış sitesi Kipa Direkt’i yenileyerek müşterilerinin hizmetine sundu. Yenilenme sürecinde müşterilerden gelen talepler değerlendirilerek, sitede satışa sunulan ürünlerin sayısı önemli ölçüde artırıldı. Bu sayede Kipa müşterilerinin Türkiye’nin 
diledikleri noktasından, evlerinden dışarı adım atmadan zengin bir ürün yelpazesi içinden seçim yapmaları mümkün hale geldi.
Diğer yandan Kipa müşterileri, artık evlerinin yanı sıra mağazalara yerleştirilen ekranlar aracılığıyla da Kipa Direkt’i kullanabiliyor. Kısa süre önce kapılarını açan Didim Kipa Hipermarket'in de aralarında bulunduğu çeşitli mağazalarda yer alan ekranları kullanan müşteriler, gezerken görüp beğendikleri, 
ancak o an için yanlarında taşımak istemedikleri ürünleri evlerinde teslim almak üzere sipariş verebiliyor. 
Çok kanallı perakendeciliğin öncüsü Kipa, açıldığı günden bu yana büyük ilgi gören, sekiz ay gibi kısa bir sürede satışlarını 10’a katlayan ve bugüne kadar 76 kentten sipariş alan Kipa Direkt’in yanı sıra gıda ürünlerinden temizlik eşyalarına binlerce ürünü online olarak sunan Kipa Kapımda ile de hizmet vermeyi sürdürüyor. Kipa müşterileri her iki site aracılığıyla da seçtikleri ürünleri diledikleri mekandan sipariş vererek, tercih ettikleri zaman aralığında kapılarında teslim alabiliyor. 
Kipa Direkt, Dünya Kupası boyunca, Brezilya’nın efsane oyuncusu Pele’nin ıslak imzasını taşıyan beş topu da satarak, elde edilecek geliri Kipa’nın Türkiye Eğitim Gönüllüleri ile gerçekleştiridiği “İyi Yaşam” projesine bağışlayacak.