flickrlinkedin
Kipa

Basın Odası

Basın Odası

Basın Açıklamaları

Yeni yıl coşkusu Kipa'da

Kipa, yeni yıl coşkusunu özel kampanyalar eşliğinde müşterileriyle paylaşıyor. Kipa mağazalarında elektronik ürünlerden gıda ve giyim ürünlerine yüzlerce ürün indirimli fiyatlardan müşterilerle buluşuyor.

Yıl boyunca müşterilerine en kaliteli ürünleri avantajlı fiyatlarla sunan Kipa, Yılbaşı öncesinde de özel fırsatlara ev sahipliği yapıyor. 2015’e girerken kendilerini ödüllendirmek veya sevdiklerine özel hediyeler vermek isteyenler, Kipa mağazalarına geliyor.

Televizyonlarda 26-31 Aralık tarihleri arasında yüzde 30, mutfak elektroniği ürünlerinde aynı tarihlerde yüzde 25 ve kişisel bakım ürünlerinde 17-31 Aralık tarihleri arasında yüzde 25 indirim uygulanacak. İndirimler bunlarla da sınırlı değil; belirlenen tarihler arasında kozmetik ürünlerinde, tencere tavalarda, züccaciye ürünlerinde ve oyuncaklarda yüzde 50, valizlerde yüzde 30’luk, ithal peynirlerde ise yüzde 20’lik kampanya fiyatları geçerli olacak.

YILBAŞI ÖNCESİ MEYVE FESTİVALİ

26 – 31 Aralık tarihleri arasında meyve şöleni düzenleyen Kipa’da, avokado 1,49, Hindistan cevizi 2,49, ananas ise 3,99’lık tane fiyatıyla satılacak. Aynı tarihlerde mandalina klementinin kilo fiyatı 1,69, limonun ise 1,99 TL olacak. Yılbaşı sofralarının vazgeçilmesi ithal muz 4,99’luk promosyon fiyatıyla müşterilere sunulurken, kestanenin kilosu ise 10,90 TL olacak.

26-30 Aralık tarihleri arasında ise Kipa hipermarketlerde müşterileri sürpriz fiyatlar ve hediyeler karşılayacak. Belirlenen ürünlerin tek gün boyunca çok uygun fiyatlarla sunulacağı indirimler, Yılbaşı öncesi bütçeleri rahatlatacak.

2015’e şık bir şekilde girmek isteyenler ise yalnızca Kipa mağazalarında satışa sunulan F&F markalı giyim ürünleri ve aksesuarları tercih edecek. 31 Aralık tarihine kadar F&F markalı tüm bay ve bayan gece giyim ürünleri yüzde 20 indirimli satılacak.

Kipa mağazalarında Card Finans ile toplamda 250 TL ve üzeri alışveriş yapanlara ayrıca Milli Piyango bileti hediye edilirken, 44,90 TL’lik Yeni Yıl Sepeti zengin ve kaliteli içeriği ile Yılbaşı gecesi tüm ihtiyaçları uygun fiyata karşılayacak. Sepeti tercih eden Kipa ClubCard sahibi müşteriler, 5 TL’lik hediye puan da kazanacak.

KİPA KAPIMDA’DAN CAZİP FIRSATLAR

Kipa’nın online alışveriş hizmeti Kipa Kapımda ise 31 Aralık’a kadar yapılacak alışverişlerde müşterilerine harcadıkça kazanma imkanı sunuyor. Kipa Kapımda’dan yapılacak 100 TL ve üzeri ilk alışverişlerde bir çeyrek Milli Piyango bileti hediye ediliyor. Daha önce Kipa Kapımda’nın sunduğu yenilikçi alışveriş hizmetinden faydalanmış olanlar, 100 TL ve üzeri alışverişlerinde 5 litrelik suya 1 TL’lik fiyattan alma şansını yakalarken, her 200 TL ve üzeri alışverişlerinde ise bir adet çeyrek Milli Piyango biletine ücretsiz sahip olacak.

Diğer yandan ürün çeşitliliğini zenginleştiren ve küçük ev aletlerinden oyuncaklara yeni kategorileri bünyesine katan Kipa Kapımda, yeni yılda anneleri de düşünerek  seçkin markalara ait bebek gıda ürünlerinde yapılan 50 TL’lik alışverişlerde anında 10 TL indirim kazanma fırsatı sunacak.

Çalışanlarını mutlu etmek isteyen kurum ve şirketler ise Kipa Alışveriş Kart’a diledikleri miktarda para yükleterek, bu kartları çalışanlarıyla paylaşıyor ve onlara en kaliteli ürünlere uygun fiyatlarla ulaşma şansını sunacak.