flickrlinkedin
Kipa

Basın Odası

Basın Odası

Basın Açıklamaları

Yarı yıl tatilinde eğlence Kipa’da!

Yarı yıl tatilinde eğlence Kipa’da!

Kipa, yarı yıl tatilinde düzenleyeceği etkinliklerle hem öğrencilerihem de aileleri sevindirecek. Kipa AVM’lerinde renkli sahne şovlarından eğitici atölyelere kadar tüm etkinlikler ücretsiz olacak.

Yıl boyunca ev sahipliği yaptığı etkinliklerle her yaştan müşterisine keyifli alışveriş deneyimi sunan Kipa, bu kez de çocukların yarı yıl tatilini şölene dönüştürmeye hazırlanıyor.

Bu yıl Kipa’nın en dikkat çekici etkinliklerden biri, İzmirli öğrencilerintatil eğlencesini zirveye taşıyacak olan “Eskimo Kasabası” olacak.  Etkinliğe katılan çocuklar, kurulacak sevimli kasabada geleneksel eskimo kostümleri giyerek eğlenme ve hayal güçlerini geliştirme şansını yakalayacak. Etkinlik, 23 - 29 Ocak tarihleri arasında Çiğli Kipa AVM’de, 30 Ocak – 2 Şubat arasında ise Balçova Kipa AVM’de ziyaret edilebilecek. Eğlence ve sihir dolu şovu ile çocukların olduğu kadar yetişkinlerin de beğenisini kazanan Vefvef ise 31 Ocak Pazar günü Çiğli’de, 6 Şubat Cumartesi günü Balçova Kipa AVM’de sevenlerine kahkaha dolusaatler yaşatacak.

HER HAFTA DÖRT FARKLI ATÖLYE

Tatilin en lezzetli fırsatını ise Kuşadası Kipa AVM sunacak. 22 Ocak’tan itibaren AVM genelinde 75 TL’lik harcama yapan müşteriler, muhteşem bir yemek menüsü kazanacak. Benzer şekilde Torbalı Kipa AVM de her 75 TL’lik alışverişe bir sinema bileti hediyerek ziyaretçilerine “Böyle kampanya ancak filmlerde olur,” dedirtecek.

Kipa Alışveriş Merkezleri ayrıca tatil boyu haftanın dört günü eğitici ve eğlendirici atölye çalışmalarına ev sahipliği yapacak. Saksı süsleme, duvar saati yapım, anahtarlık,magnet,parti maskesi, bileklik,kalemlik, çerçeve,ahşap oyuncak ve ahşap kutu tasarlama atölyeleri, çocuklara yaratıcılıklarını sergileme fırsatı verecek.

 

AİLE KULÜPLERİ’NDEN DOPDOLU PROGRAM

 

Yıl boyunca üye olan herkese ücretsiz kurslar ve atölyeler sunan Kipa Aile Kulüpleri de yarı yıl tatilini zengin bir programla karşılıyor. Etkinlikler arasında çocuklara özel tiyatro oyunlarından parti ve yarışmalara, illüzyon gösterilerinden eğitici konferanslara kadar birbirinden dikkat çekici seçenekler yer alıyor. Etkinliklere ev sahipliği yapacak Aile Kulüpleri ise şöyle: Balıkesir, Çiğli, Derince, Edirne, Edremit, Forum Bornova, Keşan, Mersin, Salihli ve Yalova.

Tümü ücretsiz gerçekleştirilecek olan etkinliklerle ilgili ayrıntılı bilgi için www.kipaavm.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.  

Kipa Hakkında:

Kipa (Kitle Pazarlama, Lojistik Ticaret, Gıda Sanayi A.Ş.), 20 ilde 169 mağazası, 22  noktada 32 AVM’si ve 6.500’e yakın çalışanıyla, Türkiye’nin en önde gelen perakendeci kuruluşlarından biridir. İzmir’de 1992 yılında 100 ortaklı bir girişim olarak kurulan Kipa’nın ilk mağazası Bornova Kipa 1994 yılında faaliyete geçmiştir. Kısa sürede Ege’nin yıldızı haline gelen kuruluş, 2003 yılında dünyanın sayılı perakende zincirlerinden Tesco ile birleşmiş ve Türkiye’nin önde gelen çok kanallı perakendecileri arasında yerini almıştır.