flickrlinkedin
Kipa

Basın Odası

Basın Odası

Basın Açıklamaları

Urla'dan Kaş'a, 2015 Yazının Favori Ürünü Boyama Kitabı

Urla’dan Kaş’a, 2015 yazının favori ürünü boyama kitabı

İster tatil beldesinde, ister yazlıkta; hamaktan deniz makarnasına, plaj havlusundan yetişkinler için boyama kitabına tatilde ihtiyacınız olan her şeyi Türkiye’nin 41 noktasında hizmet veren Kipa’nın sezonluk mağazalarında bulabilirsiniz.

Türkiye’nin önde gelen perakende zinciri Kipa, sezonluk mağazalarıyla tatil beldesinde veya yazlıkta hemen yakınınızda! Ayvalık’tan Urla’ya, Çanakkale’den Kaş’a, Kipa’nın sezonluk mağazaları Türkiye’nin 41 noktasında hizmet veriyor.

Yöre halkının yanı sıra yerli ve özellikle yabancı turistlerin de büyük ilgi gösterdiği Kipa sezonluk mağazalarının satışlarına, her yıl öne çıkan yaz ürünlerinin yanı sıra, 2015 yılı trendleri de yansıyor.

SELFIE ÇUBUĞU GÖZDELER ARASINDA

Kipa yetkililerine göre, her yaz öne çıkan ürünler arasında yer alan plaj havlusu, güneş kremi ve deniz makarnası gibi plaj oyuncakları bu yaz da yerlerini koruyor. Bu yazın favorileri arasına giren yeni ürünler ise selfie çubukları ve yetişkinler için boyama kitapları.

Yazlıkçılar ise evlerini minderden hamağa, buzluktan şemsiyeye,mangal malzemelerinden meyveye sezonluk mağazalardan yapacakları alışverişle donatabilir.

Tabi tüm tatil ihtiyaçlarınızı yola çıkmadan önce, evinizin yakınlarındaki bir Kipa mağazasından temin ederek bavulunuzdaki eksikleri tamamlamanız da mümkün!

Kipa Hakkında:

Kipa (Kitle Pazarlama, Lojistik Ticaret, Gıda Sanayi A.Ş.), 21 ilde 172 mağazası, 19 noktada 32 AVM’si ve 7 bini aşkın çalışanıyla, Türkiye’nin en önde gelen perakendeci kuruluşlarından biridir. İzmir’de 1992 yılında 100 ortaklı bir girişim olarak kurulan Kipa’nın ilk mağazası Bornova Kipa 1994 yılında faaliyete geçmiştir. Kısa sürede Ege’nin yıldızı haline gelen kuruluş, 2003 yılında dünyanın sayılı perakende zincirlerinden Tesco ile birleşmiş ve Türkiye’nin önde gelen çok kanallı perakendecileri arasında yerini almıştır.