flickrlinkedin
Kipa

Basın Odası

Basın Odası

Basın Açıklamaları

Trakya'da Hıdırellez Kipa ile Kutlanır

Trakya’da Hıdırellez Kipa ile Kutlanır

 

Düzenlediği etkinliklerle bulunduğu toplulukların geleneklerine katkıda bulunan Kipa, Trakyalı müşterilerine açık havada unutulmaz bir Hıdırellez için gerekli her şeyi sunuyor.

Kipa’nın Hıdırellez’i kutlamak amacıyla 2-3 Mayıs tarihlerinde gerçekleştireceği etkinlikler, çocuklara olduğu kadar büyüklere de hitap eden Uçurtma Festivali’nden bando gösterilerine geniş bir yelpazeye yayılıyor. Kipa ayrıca, Trakya’daki mağazalarında mangaldan çıraya, piknik örtülerinden katlanır masalara dek piknik için vazgeçilmez olan her türlü ürünü Hıdırellez’e özel fiyatlar ile sunuyor.

Bölgede yirminin üzerinde mağazaları bulunduğuna dikkat çeken Kipa Pazarlama Direktörü Ali Öztekin, “Trakyalı müşterilerimizin Hıdırellez’ı pikniklerle ve şenliklerle kutladığının bilinciyle, onların bu renkli geleneğine en uygun ürünleri, en iyi fiyatlarla sunuyoruz. 2006’da Trakya’da ilk mağazasını açan Kipa, bugün bölgenin sadakatini kazanarak, toplumun bir parçası oldu” diye konuştu.

İMKANLARIMIZI TOPLUMUN YARARI İÇİN KULLANIYORUZ

Açık havada vakit geçirmeyi ve piknik yapmayı tercih eden bölge insanının yoğun taleplerini özellikle dikkate aldıklarını ve satışa sunulan ürünlerde bu doğrultuda kampanya ve promosyonlar yarattıklarını kaydeden Öztekin, “Elimizdeki imkanları, içinde bulunduğumuz toplumun yararı için kullanıyoruz ve halkın kültürel faaliyetlere gösterdiği özene bizler de katılıyoruz. Trakya’nın bu özelliklerini gözeterek yeni etkinlikler planlamaya devam edeceğiz” dedi.

Hıdırellez’de, çocuklar Kipa AVM’lerde ve mağazalarda düzenlenecek mini disko etkinliklerine, bando gösterilerine ve atölye çalışmalarına katılacak. Kipa’nın Keşan, Edirne, Çorlu, Çerkezköy, Lüleburgaz ve Kırklareli mağazalarında düzenlenecek etkinlikler, çocuklara unutamayacakları iki gün yaşatacak.                                                                                    

Kipa Hakkında:

Kipa (Kitle Pazarlama, Lojistik Ticaret, Gıda Sanayi A.Ş.), 24 ilde  yaklaşık 180 mağazası, 19 noktada 35 AVM’si ve 9 bini aşkın çalışanıyla Türkiye’nin en önde gelen perakendeci kuruluşlarından biridir. İzmir’de 1992 yılında 100 ortaklı bir girişim olarak kurulan Kipa’nın ilk mağazası Bornova Kipa 1994 yılında faaliyete geçmiştir. Kısa sürede Ege’nin yıldızı haline gelen kuruluş, 2003 yılında dünyanın sayılı perakende zincirlerinden Tesco ile birleşmiş ve Türkiye’nin önde gelen çok kanallı perakendecileri arasında yerini almıştır.