flickrlinkedin
Kipa

Basın Odası

Basın Odası

Basın Açıklamaları

Suzan Kardeş’ten Kipa müşterilerine yeni yıl makyajı tüyoları

Suzan Kardeş’ten Kipa müşterilerine yeni yıl makyajı tüyoları

İzmirli kadınlar Kipa’nın ‘Güzellik Günleri’yle yeni yılda da göz kamaştıracak. 5-6 Aralık’ta, sanatçı ve makyöz Suzan Kardeş’in de katılacağı ‘Kipa AVM Güzellik Günleri’nde,kadınlar hemücretsiz özel bakım uygulamaları yaptıracak hem de yılbaşı kutlamaları için çok özel makyaj tüyoları öğrenecek.

Türkiye’nin önde gelen perakende zinciri Kipa, 2016’ya güzelliklerine güzellik katarak girmek isteyen kadın müşterilerini özel bir etkinlikte ağırlamaya hazırlanıyor

5-6 Aralık tarihlerinde Çiğli ve Balçova Kipa AVM’lerinde gerçekleştirilecek olan ‘Güzellik Günleri’ kapsamında  kadınların en çok tercih ettiği dünyaca ünlü markalar stand açacak. Bu standlarda ücretsiz makyaj uygulamalarının yanı sıra katılımcıların saç ve cilt analizleri de yapılacak. Analizlerin ardından, uzmanlar katılımcılara ömürleri boyunca faydalanabilecekleri bakım ve güzellik tavsiyelerinde bulunacak ve pek çok ürünü de ücretsiz olarak dağıtacak. Canlı müzik, ödüllü yarışmalar ve kadınlarla söyleşilerle renkleneceketkinlik, iki gün boyunca kadınlara eğlence ve güzelliği birarada sunacak.

SUZAN KARDEŞ’TEN YENİ YILA ÖZEL MAKYAJ TÜYOLARI

‘Kipa AVM Güzellik Günleri’ ünlü isimlerin katılımına da sahne olacak. Seslendirdiği Rumeli şarkılarıyla sevilen sanatçı ve makyöz Suzan Kardeş, 6 Aralık Pazar günü saat 15.00’te Çiğli Kipa AVM’de, aynı gün saat 18.00’de ise Balçova Kipa AVM’de ‘Suzan Kardeş ile Makyaj Trendleri’ söyleşisinde kadınlarla buluşacak. Kardeş, katılımcılara hem yılbaşı gecesi için hem de gündelik hayatlarında kullanabilecekleri makyaj tüyoları verecek.

‘Burçların Dili’ adlı kitabı ve televizyon programıyla son dönemin en popüler astrologları arasında yer alan Barbaros Kozan ise 6 Aralık günü saat 13.00’te Çiğli Kipa AVM’de ‘2016 Burç Yorumları’ konulu bir söyleşi gerçekleştirecek.

Her zevke hitap edecek etkinlikler iki gün boyunca her iki AVM’de de sabah 10.00’da başlayıp akşam 22.00’ye kadar devam edecek.

Kipa Hakkında:

Kipa (Kitle Pazarlama, Lojistik Ticaret, Gıda Sanayi A.Ş.), 21 ilde 170 mağazası, 22  noktada 30 AVM’si ve 7 bin çalışanıyla, Türkiye’nin en önde gelen perakendeci kuruluşlarından biridir. İzmir’de 1992 yılında 100 ortaklı bir girişim olarak kurulan Kipa’nın ilk mağazası Bornova Kipa 1994 yılında faaliyete geçmiştir. Kısa sürede Ege’nin yıldızı haline gelen kuruluş, 2003 yılında dünyanın sayılı perakende zincirlerinden Tesco ile birleşmiş ve Türkiye’nin önde gelen çok kanallı perakendecileri arasında yerini almıştır.