flickrlinkedin
Kipa

Basın Odası

Basın Odası

Basın Açıklamaları

Sevgililer Günü Öncesi Tek Adresiniz Kipa

Sevgililer Günü öncesi tek adresiniz Kipa!

14 Şubat’ı renkli etkinlikler ve birbirinden özel hediye seçenekleriyle kutlayan Kipa, müşterilerine harcadıkça kazanma imkanı da sunuyor

Türkiye’nin önde gelen perakende zinciri Kipa, her yıl olduğu gibi bu yıl da Sevgililer Günü’nü müşterileriyle birlikte kutlayacak. Sevdiklerine hangi hediyeyi alacağına henüz karar veremeyenler, kalpler ve balonlarla süslenen Kipa AVM’lerdeki her zevk ve bütçeye hitap eden hediye alternatifleri arasından tercihlerini yapacak. 

Çiğli ve Balçova Kipa AVM’lerden 13 ve 14 Şubat tarihlerinde alışveriş yapanlar ise Sevgililer Günü’nü unutulmaz kılacak bir hediye kazanma şansını yakalayacak. İki AVM’de aynı gün içerisinde 100 TL ve üzeri harcama yapanlar, sevgilileriyle birlikte çektirecekleri fotoğraflarla kişiselleştirebilecekleri “sallanan kafalar” masa süsünü kazanacak.

AİLE KULÜPLERİ 14 ŞUBAT’A HAZIR

Kipa Aile Kulüpleri de 14 Şubat için özel bir etkinlik programı sunacak. İzmir’deki Forum Bornova Aile Kulübü, 13 Şubat günü saat 15.00’te Sevgililer Günü’nü evde kutlamak isteyenlerin leziz yemek tariflerini öğrenebilecekleri bir mutfak atölyesi düzenleyecek.

Edremit Aile Kulübü 14 Şubat günü saat 16.00’da Sevgililer Günü’ne Özel Butik Pasta Atölyesi düzenlerken, Mersin Aile Kulübü’nde aynı gün saat 14.00’te aşk temasıyla farkındalık ve meditasyon konulu bir çalışma yapılacak. Uzman bir aile hekimi eşliğinde kadın-erkek ilişkilerinin irdeleneceği etkinliğin ardından gençlik korosu eğlenceli şarkılar seslendirecek. Konya Aile Kulübü’nde de 14 Şubat günü saat 14.00’te Sevgililer Günü’ne özel bir drama sahnelenecek ve mini skeçler eşliğinde bağlama konseri kulakların pasını silecek.

Kipa Hakkında:

Kipa (Kitle Pazarlama, Lojistik Ticaret, Gıda Sanayi A.Ş.), 24 ilde yaklaşık 180 mağazası, 19 noktada 35 AVM’si ve 9 bini aşkın çalışanıyla Türkiye’nin en önde gelen perakendeci kuruluşlarından biridir. İzmir’de 1992 yılında 100 ortaklı bir girişim olarak kurulan Kipa’nın ilk mağazası Bornova Kipa 1994 yılında faaliyete geçmiştir. Kısa sürede Ege’nin yıldızı haline gelen kuruluş, 2003 yılında dünyanın sayılı perakende zincirlerinden Tesco ile birleşmiş ve Türkiye’nin önde gelen çok kanallı perakendecileri arasında yerini almıştır.