flickrlinkedin
Kipa

Basın Odası

Basın Odası

Basın Açıklamaları

Salihli Kipa AVM'de Yeni Türkü Coşkusu

Salihli Kipa AVM’de Yeni Türkü coşkusu

Kipa AVM’ler müşterilerine keyifli alışveriş deneyimi sunmaya devam ediyor. Salihli Kipa AVM, efsane grup Yeni Türkü’yü Manisalı hayranlarıyla buluşturmaya hazırlanıyor.

Türkiye’nin en sevilen ve en uzun soluklu müzik gruplarından Yeni Türkü, Salihli Kipa AVM’de Manisalı hayranlarıyla buluşuyor. Başarılı müzisyen Derya Köroğlu önderliğindeki grup, 22 Mart Pazar günü saat 16.00’da AVM’nin yiyecek katında gerçekleşecek imza günü etkinliğinin konuğu olacak.

1977 yılından bu yana sahnelerde olan grup, “Şimdi ve Sonra” adını taşıyan son albümünü 2012 yılında piyasaya sürdü. Yeni Türkü, bu albümün yanı sıra “Buğdayın Türküsü”, “Akdeniz Akdeniz”  ve “Aşk Yeniden” başta olmak üzere 20’ye yakın albüme imza attı.

Kipa Hakkında:

Kipa (Kitle Pazarlama, Lojistik Ticaret, Gıda Sanayi A.Ş.), 24 ilde  yaklaşık 180 mağazası, 19 noktada 35 AVM’si ve 9 bini aşkın çalışanıyla Türkiye’nin en önde gelen perakendeci kuruluşlarından biridir. İzmir’de 1992 yılında 100 ortaklı bir girişim olarak kurulan Kipa’nın ilk mağazası Bornova Kipa 1994 yılında faaliyete geçmiştir. Kısa sürede Ege’nin yıldızı haline gelen kuruluş, 2003 yılında dünyanın sayılı perakende zincirlerinden Tesco ile birleşmiş ve Türkiye’nin önde gelen çok kanallı perakendecileri arasında yerini almıştır.