flickrlinkedin
Kipa

Basın Odası

Basın Odası

Basın Açıklamaları

Sünger Bob Kipa AVM'lerde

Sünger Bob Kipa AVM’lerde!

Sevilen çizgi film karakteri Sünger Bob ve dostları, hem minikleri hem büyükleri Kipa'da heyecanlı bir maceraya davet ediyor. Etkinliğe katılanlar, Sünger Bob’un dünyasında üç boyutlu bir yolculuğa çıkıyor.

 

Kipa, “Sünger Bob ile Macerayı Kipa AVM’de Keşfet” etkinliğinde, hem çocukları hem de büyükleri sevilen çizgi film karakterleri Sünger Bob ile arkadaşları Patrick, Squidward, Bay Yengeç, Sandy ve Plankton’un dünyasında keyifli bir gezintiye çıkaracak. Katılanlar Sünger Bob’ın eğlenceli dünyasını yaşama şansını yakalayacak.

Vizyona giren filmi ile aynı haftada Kipa AVM'lerde gerçekleşecek olan Sünger Bob etkinliği, 11 Şubat – 9 Mart tarihleri arasında Balçova Kipa AVM’de, 11 – 22 Mart arasında da Çiğli Kipa AVM’de düzenlenecek.

Kipa AVM'lere, sevimli kahramanların yaşadıkları Bikini Kasabası kurulacak; çocuklar, Sünger Bob’un Ananas Evi’ni, Yengeçburger Restoran’ı ve Squid Ward’ın evini yakından görebilecek. Çocuklar AVM içinde tekneye binebilecek, deniz anası yakalama yarışması gibi heyecanlı aktivitelere katılabilecek.

SÜNGER BOB’UN EN İYİ ARKADAŞI SERTİFİKASI

“Sünger Bob ile Macerayı Kipa AVM’de Keşfet” etkinliğinde minikler eğlenceli müzikler eşliğinde dans etmenin yanı sıra Sünger Bob ve arkadaşları ile fotoğraf çektirme fırsatını da yakalayacak. Ayrıca gün sonunda her çocuğa “Sünger Bob’un En İyi Arkadaşı” sertifikası verilecek. Çocuklar gönüllerince eğelenirken, ebeveynleri de onların bu mutluluğuna ortak olacak.

Katılım herkese açık ve ücretsiz olduğu etkinlik hakkında Daha fazla bilgi almak için www.kipaavm.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Kipa Hakkında:

Kipa (Kitle Pazarlama, Lojistik Ticaret, Gıda Sanayi A.Ş.), 24 ilde  yaklaşık 180 mağazası, 19 noktada 35 AVM’si ve 9 bini aşkın çalışanıyla Türkiye’nin en önde gelen perakendeci kuruluşlarından biridir. İzmir’de 1992 yılında 100 ortaklı bir girişim olarak kurulan Kipa’nın ilk mağazası Bornova Kipa 1994 yılında faaliyete geçmiştir. Kısa sürede Ege’nin yıldızı haline gelen kuruluş, 2003 yılında dünyanın sayılı perakende zincirlerinden Tesco ile birleşmiş ve Türkiye’nin önde gelen çok kanallı perakendecileri arasında yerini almıştır.