flickrlinkedin
Kipa

Basın Odası

Basın Odası

Basın Açıklamaları

Ramazan Kipa’ya bereketiyle geldi

Ramazan Kipa’ya bereketiyle geldi

Ramazan ayı Kipa’larda şenlik havasında geçecek. 20 mağazada Ramazan Sokağı kurulacak. Müşterileri Kipa mağazalarında geniş bir ürün çeşidi ve sürpriz indirimler bekliyor. Kipa’nın her bütçeye uygun  dört farklı Ramazan kolisi seçeneği de raflardaki yerini aldı.

Perakendenin öncü markası Kipa,  Ramazan ayını coşkuyla karşılıyor.  Kipa mağazaları bu Ramazan’da da promosyonlu satışların ve sürprizlerin adresi olacak. Her gün bir üründe sürpriz bir indirim olacak. Enflasyona inat sabit fiyat uygulaması ise yine devam edecek.

20 mağazada Ramazan Sokağı kuruluyor

İftarların ve sahurların vazgeçilmez tatları 20 Kipa mağazasında kurulan geleneksel Ramazan Sokağı’nda müşterileri karşılayacak. Müşterilerine geleneksel Ramazan alışverişi keyfini yaşatacak bu sokakta, Ramazan’da en çok ilgi gören ürünler hem bir ararda hem de bütçeye uygun fiyatlar ile sunulacak.

İftardan sahura sofralar Kipa’yla

Kipa mağazalarında şarküteri, unlu mamuller, donmuş  ürünler ve şekerlemelerde zengin çeşitler özel Ramazan indirimleri ile satılacak. Bu ayın olmazsa olmazları hurma, çay, güllaç, Türk kahvesi ve iftariyelikler promosyonlu fiyatlarla sunulacak.

Ramazan erzak kolileri dopdolu

Kipa, müşterilerine dört farklı ramazan kolisi seçeneği sunuyor. Fiyatları 29,90 ile 59,90 arasında değişen, Standart, Orta, Büyük ve Mega seçenekleri olan kolilerde  geniş ürün yelpazesi, doyurucu gramajlar ve kalite bir arada.  

Ramazan pidesinde en çok çeşit Kipa’da

Lezzetli ve zengin Unlu mamulleri ile müşterilerinin büyük beğendisini kazanan Kipa, Ramazan’da iddiasını ortaya koyuyor.  Klasik Ramazan pidesine çağdaş yorumlar getiren Kipa, müşterilerine en çok çeşit sunan zincir olacak. Kipa mağazalarında geleneksel Ramazan pidesinin yanında kepekli, çok tahıllı, tırnak vb. gibi seçenekleri de bulmak mümkün olacak.  

Şekerlemenin her türlüsü özel stantlarda

Kipa, mantı, börek, tatlılar ve şekerlemelerde de sunduğu çeşit ve fiyatları ile dikkat çekiyor. Ramazan’a özel yeni ürünler yavaş yavaş raflarda yerini alırken, helva, şeker, kestane şekeri, acıbadem gibi birbirinden farklı çeşitler ağızları tatlandıracak.

Ramazan yardımınızı Hediye Kart ile yapın  

Ramazan’ın ruhuna uygun olarak hayır yapmak isteyenler, çalışanlarını mutlu etmek isteyen şirketler, ihtiyaç sahiplerine ne alacağına karar veremeyenler için ise Kipa’nın hediye kartları ayrı bir imkân sunuyor. Mağazadan alınabilen bireysel hediye kartları ve şirketlere özel çıkarılacak kurumsal hediyekartları sayesinde Ramazan bereketi elden ele yayılacak.

Kipa Hakkında:

Kipa (Kitle Pazarlama, Lojistik Ticaret, Gıda Sanayi A.Ş.), 20 ilde 168 mağazası, 21  noktada 31 AVM’si ve 6.000’e yakın çalışanıyla, Türkiye’nin en önde gelen perakendeci kuruluşlarından biridir. İzmir’de 1992 yılında 100 ortaklı bir girişim olarak kurulan Kipa’nın ilk mağazası Bornova Kipa 1994 yılında faaliyete geçmiştir. Kısa sürede Ege’nin yıldızı haline gelen kuruluş, 2003 yılında dünyanın sayılı perakende zincirlerinden Tesco ile birleşmiş ve Türkiye’nin önde gelen çok kanallı perakendecileri arasında yerini almıştır.