flickrlinkedin
Kipa

Basın Odası

Basın Odası

Basın Açıklamaları

“Playmobil” ile hayaller Kipa’da gerçek oluyor

“Playmobil” ile hayaller Kipa’da gerçek oluyor

 

İzmir’deki Kipa AVM’lerde çocuklar “Playmobil” ile hayal güçlerinin derinliklerinde kaybolacak. Balçova ve Çiğli Kipa AVM’deki “Playmobil” etkinliğinde çocuklar, hayal güçlerini keşfe çıkarak yaratacakları hikâyeleri, el becerileriyle hayata geçirecek.

Ailece keyifli vakit geçirmek isteyenlerin tercihi Kipa AVM, bu kez çocuklara hayal güçlerinin derinliklerine inme fırsatı sunuyor. İzmir’de Balçova ve Çiğli Kipa AVM’lerin ev sahipliği yapacağı “Playmobil” etkinliği ile eğlenceli anlar geçirecek olan çocuklar, yaratacakları hikayeler ile hayal dünyalarının sınırlarını aşarak kendilerini geliştirecekler.

Yaratıcılıkları gelişecek

Çocuklar, interaktif olarak katılacakları “Playmobil” etkinlikleri ile birbirinden farklı parçaları bir araya getirirken ince ve kaba motor becerilerini geliştirecekler. El becerileri kullanılarak oynanacak oyunlar sırasında çocuklar, oluşturacakları hikayeler ile yaratıcılıklarını ortaya koyacaklar.

Etkinlik, Balçova Kipa AVM’de 18-24 Kasım; Çiğli Kipa AVM’de 25 Kasım-1 Aralık tarihleri arasında ücretsiz olarak düzenlenecek.

Etkinlik hakkında: Etkinlik için rezervasyon yaptırmaya gerek yoktur. Alana giriş sırasında kayıt alınacaktır. 30 dakika süren her seansa en fazla 25 çocuk katılabilir. Etkinlik, 3-12 yaş arası çocukların katılımına uygundur. Etkinlik sırasında her türlü güvenlik önlemi alışveriş merkezi yönetimi tarafından alınacaktır.