flickrlinkedin
Kipa

Basın Odası

Basın Odası

Basın Açıklamaları

Mizah dolu selfie Kipa’dan ödülü kaptı

 

Mizah dolu selfie Kipa’dan ödülü kaptı

Kipa’nın yurt genelinde düzenlediği selfie yarışmasının galibi, kendini karikatürize eden tişörtle poz veren Emre Şimşek oldu

Türkiye’nin önde gelen perakende zinciri Kipa, ev sahipliği yaptığı renkli AVM etkinlikleriyle müşterilerine keyifli alışveriş deneyimi sunmaya devam ediyor.

Bu kapsamda yurt genelindeki 24 Kipa AVM’de düzenlenen selfie yarışmasının kazananı ise kısa süre önce belli oldu. Silivri’de öğretmenlik yapan Emre Şimşek, ödüle layık görülen selfie’sinde, üzerine kendi karikatürünü çizdiği Kipa logolu tişörtle poz verdi.

Öğretmenliğin yanı sıra çizerlik de yapan ve kitap kapağı resimleyen Şimşek’in kendi kendisini karikatürüze eden selfie’si yüzlerce selfie arasında öne çıktı. Şimşek’e iPhone 6 akıllı telefon hediye edilirken, fotoğraf sosyal medyada da büyük beğeni topladı.

Kipa Gayrimenkul ve AVM Direktörü Gökçe Orhan, konuyla ilgili yaptığı açıklamada yaratıcı çalışması nedeniyle Şimşek’i tebrik etti ve ondan bir de kendi karikatürünü istedi.

Kipa müşterilerinin yarışmaya büyük ilgi gösterdiğini belirten Orhan, “Bu yarışma bize müşterilerimizin, özellikle de gençlerin esprili ve yaratıcı yüzünü bir kez daha gösterdi. Yarışma kapsamında sosyal medyada yüzlerce selfie paylaşıldı. Farklı zevk ve yaş gruplarına hitap eden etkinliklerimizle müşterilerimizin sonbahar aylarını da keyifli bir şekilde geçirmelerini hedefliyoruz” dedi. 

 

Kipa Hakkında:

Kipa (Kitle Pazarlama, Lojistik Ticaret, Gıda Sanayi A.Ş.), 24 ilde  yaklaşık 180 mağazası, 19 noktada 35 AVM’si ve 9 bini aşkın çalışanıyla Türkiye’nin en önde gelen perakendeci kuruluşlarından biridir. İzmir’de 1992 yılında 100 ortaklı bir girişim olarak kurulan Kipa’nın ilk mağazası Bornova Kipa 1994 yılında faaliyete geçmiştir. Kısa sürede Ege’nin yıldızı haline gelen kuruluş, 2003 yılında dünyanın sayılı perakende zincirlerinden Tesco ile birleşmiş ve Türkiye’nin önde gelen çok kanallı perakendecileri arasında yerini almıştır