flickrlinkedin
Kipa

Basın Odası

Basın Odası

Basın Açıklamaları

Miniklerin sevgilisi VefVef Şov, Kipa AVM’lerde

Miniklerin sevgilisi VefVef Şov, Kipa AVM’lerde

Kipa AVM’lerdeki keyifli alışveriş deneyimi, İzmirli komedyen VefVef’in çocuklara özel sihir ve komedi gösterisiyle devam ediyor. Kipa’nın tatil sonrası okula dönen miniklere diğer sürprizi ise 10 farklı noktada gerçekleştirilecek Kukla Tiyatrosu etkinliği

Türkiye’nin önde gelen perakende zinciri Kipa, düzenlediği renkli etkinliklerle her yaştan müşterisine keyifli alışveriş deneyimi sunmaya devam ediyor. Dolu dolu geçen yaz aylarının ardından sonbaharda da keyifli etkinliklere ev sahipliği yapmaya devam eden Kipa, bu kez de İzmir’in en sevilen çocuk komedyenlerinden VefVef’i ağırlayacak.

VefVef’in özel sihir ve komedi gösterisi, 4 Ekim Pazar günü Balçova Kipa AVM’de, 11 Ekim Pazar günü ise Çiğli Kipa AVM’de miniklerle buluşacak. Her iki AVM’de de 17.00 ve 19.30 saatlerinde iki seans olarak gerçekleştirilecek VefVef Şov ile hem çocuklar hem de aileleri eğlenceli bir haftasonu geçirme imkanını yakalayacak. 4 – 13 yaş grubundaki çocuklara hitap eden VefVef Show, Kipa müşterilerine ücretsiz olarak sunulacak.

KUKLA TİYATROSU KİPA AVM’LERİ GEZECEK

Kipa’nın sömestr ve bayram tatillerinin ardından okula dönen miniklere yönelik diğer sürprizi ise Türkiye’nin farklı noktalarındaki 10 Kipa AVM’sinde gerçekleştirilecek olan Kukla Tiyatrosu etkinlikleri. Turnagöl Kukla Tiyatrosu, üçer gün boyunca gerçekleşecek gösterileriyle sırasıyla Yalova (2-3-4 Ekim), Konya (9-10-11 Ekim), Aydın (16-17-18 Ekim), Salihli (23-24-25 Ekim), Antalya (30-31 Ekim-1 Kasım), Çanakkale (6-7-8 Kasım), Edremit (13-14-15 Kasım), Silivri (20-21-22 Kasım), Derince (27-28-29 Kasım) ve Mersin Kipa AVM’ye (4-5-6 Aralık) konuk olacak. Etkinlik kapsamında tiyatro gösterisinin ardından kukla yapım atölyesi düzenlenecek ve çocuklar eğlenceli baloncuk şovu ile keyifli dakikalar geçirecek.

Kipa Hakkında:

Kipa (Kitle Pazarlama, Lojistik Ticaret, Gıda Sanayi A.Ş.), 24 ilde  yaklaşık 180 mağazası, 19 noktada 35 AVM’si ve 9 bini aşkın çalışanıyla Türkiye’nin en önde gelen perakendeci kuruluşlarından biridir. İzmir’de 1992 yılında 100 ortaklı bir girişim olarak kurulan Kipa’nın ilk mağazası Bornova Kipa 1994 yılında faaliyete geçmiştir. Kısa sürede Ege’nin yıldızı haline gelen kuruluş, 2003 yılında dünyanın sayılı perakende zincirlerinden Tesco ile birleşmiş ve Türkiye’nin önde gelen çok kanallı perakendecileri arasında yerini almıştır.