flickrlinkedin
Kipa

Basın Odası

Basın Odası

Basın Açıklamaları

Miniklere İlk Karne Sürprizi Kipa'dan

Miniklere ilk Karne Sürprizi Kipa’dan!

Yaz tatili öncesi Kipa’nın 19 AVM’sinde gerçekleştirilecek “Okula Veda, Yaza Merhaba” etkinlikleri, çocuklara ve ailelerine eğlenceli bir gün yaşatacak.

Perakende zinciri Kipa, yıl boyu çeşitli etkinliklerle sevindirdiği çocukları yaz tatili öncesinde de unutmuyor. Karne hediyesi için en uygun seçenekleri sunan Kipa, yüzlerce oyuncak çeşidinde yüzde 50; bisiklet, cep telefonu ve tabletlerde ise çarpıcı indirimler uyguluyor.

Kipa’nın yurt genelindeki 19 AVM’si ise “Okula Veda, Yaza Merhaba” temalı etkinliklere ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Minikler, ücretsiz etkinlikler kapsamında 12 Haziran Cuma günü, 16.00 – 19.00 saatleri arasında maskot ve animatör gösterileri, balon dağıtımı, yüz boyama, mini disko, uçurtma atölyesi gibi etkinliklerle buluşacak, sürpriz hediyelere kavuşacak.

BALÇOVA VE ÇİĞLİ’DE PANAYIR VAR

İzmir’deki Balçova ve Çiğli Kipa AVM’lerde ise etkinlikler bunlarla da sınırlı kalmayacak. Balçova’da 12 Haziran’da, Çiğli’de ise 13 Haziran’da saat.16’dan itibaren “Okula Veda, Yaza Merhaba Çocuk Panayırı” düzenlenecek. Panayır kapsamında açık otoparka gelecek olan Radyo Pause Tır’ında müzik yayını yapılacak, eğlenceli yarışmalar düzenlenecek. Panayır alanına kurulacak altı çadır ise birbirinden renkli çocuk aktivitelerine ev sahipliği yapacak ve çocukları sürpriz hediyelerle buluşturacak.

Topluma katkı sağlayan etkinlikler düzenleyen Kipa Aile Kulüpleri de çocuklar için özel bir program sunacak. 12 Haziran’da, dans, oyun ve yüz boyama etkinlikleriyle bir yılsonu eğlencesine ev sahipliği yapacak olan Yalova Aile Kulübü’nde, 28 Haziran’da “Miko ve Anto” adlı çocuk oyunu üç seans olarak sahnelenecek. Balıkesir Aile Kulübü’nde ise, 13 Haziran’da ebeveynlere yönelik “Eğitim Aile’de Başlar” semineri verilecek.

Kipa Hakkında:

Kipa (Kitle Pazarlama, Lojistik Ticaret, Gıda Sanayi A.Ş.), 21 ilde  172 mağazası, 19 noktada 32 AVM’si ve 7 bini aşkın çalışanıyla, Türkiye’nin en önde gelen perakendeci kuruluşlarından biridir. İzmir’de 1992 yılında 100 ortaklı bir girişim olarak kurulan Kipa’nın ilk mağazası Bornova Kipa 1994 yılında faaliyete geçmiştir. Kısa sürede Ege’nin yıldızı haline gelen kuruluş, 2003 yılında dünyanın sayılı perakende zincirlerinden Tesco ile birleşmiş ve Türkiye’nin önde gelen çok kanallı perakendecileri arasında yerini almıştır.