flickrlinkedin
Kipa

Basın Odası

Basın Odası

Basın Açıklamaları

“Minik Kanatlar” bu kez Çiğli Kipa’da havalanacak

“Minik Kanatlar” bu kez Çiğli Kipa’da havalanacak

Gökyüzüne meraklı çocukların nefeslerini kesen “Minik Kanatlar” fırtınası  29 Ekim-4 Kasım tarihleri arasında Çiğli Kipa AVM’de esecek.

“Minik Kanatlar” etkinliği Balçova Kipa AVM’nin ardından, 29 Ekim Cumartesi gününden itibaren Çiğli Kipa AVM’de uçmaya meraklı çocuklarla buluşacak. 4 Kasım Cuma gününe kadar sürecek etkinlikte çocuklar, Türk Havacılık tarihini Hezarfen Ahmet Çelebi ve Vecihi Hürkuş gibi ünlü kahramanları ile birlikte öğrenecekler; uçmanın nasıl bir şey olduğunu birlikte deneyimleyecekler.

Çocuklar ayrıca uçak temalı atölye etkinliklerine katılıp, el becerilerini de kullanacak. Aktivitenin ardından katılan tüm minikler, Minik Türk Yıldızı unvanını alacak.

Etkinlik, Çiğli Kipa AVM’de ücretsiz olarak düzenlenecek.

Rezervasyon hakkında: Okul grupları için hafta içi 11.00 ile 17.00 arasında her saat başı bir seans ayrılmıştır. 18.00 ve 19.00 seansları münferit katılımlar içindir. 45 dakika süren her seansa en fazla 20 çocuk katılabilir. Etkinlik 4-12 yaş arası çocuklara uygundur. Konuyla ilgili daha fazla bilgi almak ve okul gruplarının rezervasyonu için 0538 363 2443’ten Ayşegül Ayhan’la iletişime geçilebilir.