flickrlinkedin
Kipa

Basın Odası

Basın Odası

Basın Açıklamaları

Macera Treni Kipa’dan kalkıyor

“Macera Treni” Kipa’dan kalkıyor

İzmir’deki Kipa AVM’lerden kalkacak “Macera Treni” çocukları hiç görmedikleri yerlerle taşıyacak. Balçova ile Çiğli Kipa AVM’deki “Macera Treni” etkinliğinde çocuklar safari yolculuğundan, uzayın derinliklerine, balta girmemiş ormanlardan kutuplara uzanan sanal bir seyahate çıkacak.

Ailece vakit geçirmenin en keyifli yolunu sunan Kipa Alışveriş Merkezleri, şimdi de çocukları macera dolu bir yolculuğa çıkarıyor. İzmir’deki Balçova ile Çiğli Kipa AVM’lerin ev sahipliği yapacağı “Macera Treni” etkinliğiyle çocuklar sadece hayallerinde yaşattıkları coğrafyalara doğru bir seyahate çıkacak.  

Macera Treni’ne bindiklerinde camdan gördükleri mağaza vitrinleri birden yerini vahşi hayvanların gezdiği bir ormana bırakacak. Ormanın yeşilliğinden uzayın derinliklerine yükselen çocuklar Samanyolu’ndaki gezegenleri selamlayacak. Safari yolculuğunun ardından Kuzey Kutbu’ndaki Eskimoları ziyaret eden çocukların macerası AVM’ye ailelerinin yanına dönmeleri ile son bulacak.

Etkinlikte gerçekleştirilecek atölye çalışmasında çocuklar kendi giriş biletini tasarlayacak, boyayacak ve yaratıcılıklarını geliştirecek. Macera dolu yolculuk sonrasında ise miniklere kendilerine özel bir hediye sunulacak.

Etkinlik, Kipa Balçova AVM’de 4-10 Kasım; Çiğli Kipa AVM’de 11-17 Kasım tarihleri arasında ücretsiz olarak düzenlenecek.