flickrlinkedin
Kipa

Basın Odası

Basın Odası

Basın Açıklamaları

Mabel Matiz Yeni Albüm Heyecanını Edirne'li Kipa Müşterileriyle Paylaşacak!

Mabel Matiz yeni albüm heyecanını
Edirneli Kipa müşterileriyle paylaşacak!

Yaptığı başarılı çıkışla müzikseverlerin ve eleştirmenlerin büyük beğenisini kazanan Mabel Matiz, yeni albümünü yayınlamasının ardından Edirne Kipa AVM’de sevenleriyle buluşacak.

Merakla beklenen yeni albümünü geçtiğimiz günlerde hayranlarının beğenisine sunan Mabel Matiz, üçüncü albüm heyecanını Edirneli Kipa müşterileriyle paylaşmaya hazırlanıyor. Türkiye turnesi kapsamında kenti ziyaret edecek olan sanatçı, 7 Mart Cumartesi günü saat 17.00’de Edirne Kipa AVM’de düzenlenecek imza günü etkinliğinde sevenleriyle bir araya gelecek.

YILIN MÜZİSYENİ ÖDÜLÜNÜN SAHİBİ

Mabel Matiz, 2013 yılında yayımladığı ikinci albümü “Yaşım Çocuk” ile farklı yayın kuruluşları ve üniversiteler tarafından “Yılın Müzisyeni”, “Yılın En iyi Çıkış Yapan Solisti”, “Yılın En Beğenilen Erkek Şarkıcısı”, “Yılın Albümü” ve “En İyi Uyarlama Şarkı” gibi pek çok dalda ödüle layık görüldü. Kendi albümleri dışında Teoman, Göksel, Ayşegül Aldinç ve Özge Fışkın gibi sanatçıların albümlerine de söz yazarı ve besteci olarak katkıda bulundu.

Kipa Hakkında:

Kipa (Kitle Pazarlama, Lojistik Ticaret, Gıda Sanayi A.Ş.), 24 ilde  yaklaşık 180 mağazası, 19 noktada 35 AVM’si ve 9 bini aşkın çalışanıyla Türkiye’nin en önde gelen perakendeci kuruluşlarından biridir. İzmir’de 1992 yılında 100 ortaklı bir girişim olarak kurulan Kipa’nın ilk mağazası Bornova Kipa 1994 yılında faaliyete geçmiştir. Kısa sürede Ege’nin yıldızı haline gelen kuruluş, 2003 yılında dünyanın sayılı perakende zincirlerinden Tesco ile birleşmiş ve Türkiye’nin önde gelen çok kanallı perakendecileri arasında yerini almıştır.