flickrlinkedin
Kipa

Basın Odası

Basın Odası

Basın Açıklamaları

“Kralların oyunu” ödüllü bir turnuvayla Kırklareli Kipa AVM’de

“Kralların oyunu” ödüllü bir turnuvayla Kırklareli Kipa AVM’de

Keyifli alışveriş deneyimini etkinliklerle zenginleştiren Kipa, heyecan dolu ve ödüllü bir turnuvayla satrancın ustalarını buluşturuyor

Türkiye’nin önde gelen perakende zinciri Kipa, büyük heyecana sahne olacak ödüllü bir satranç turnuvasına ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Kırklareli Kipa AVM’de, 15 Kasım tarihinde gerçekleştirilecek turnuvada ilk beşe giren oyuncular, madalyanın yanı sıra 200 TL’ye kadar tutarlarda Kipa alışveriş çekleri kazanacak.

Katılımın ücretsiz olduğu turnuvaya kayıt için son tarih ise 14 Kasım Cumartesi, saat 20:00. Karşılaşmaların üç grupta gerçekleşeceği turnuvanın kayıtları www.satrancturnuvam.com adresinde yapılıyor.

Yurt genelindeki Kipa AVM’lerde yıl boyunca 7’den 70’e her yaşa hitap eden etkinlikler düzenleniyor. Bu yıl 23. yaşını kutlayan Kipa’daki etkinlikler, satranç turnuvalarından kültür-sanat etkinliklerine ve çocuklara özel etkinliklere geniş bir çerçeveye yayılıyor.

Kipa Hakkında:

Kipa (Kitle Pazarlama, Lojistik Ticaret, Gıda Sanayi A.Ş.), 21 ilde 170 mağazası, 19 noktada 32 AVM’si ve 6,500 çalışanıyla, Türkiye’nin en önde gelen perakendeci kuruluşlarından biridir. İzmir’de 1992 yılında 100 ortaklı bir girişim olarak kurulan Kipa’nın ilk mağazası Bornova Kipa 1994 yılında faaliyete geçmiştir. Kısa sürede Ege’nin yıldızı haline gelen kuruluş, 2003 yılında dünyanın sayılı perakende zincirlerinden Tesco ile birleşmiş ve Türkiye’nin önde gelen çok kanallı perakendecileri arasında yerini almıştır.