flickrlinkedin
Kipa

Basın Odası

Basın Odası

Basın Açıklamaları

Kipa’dan zevkinize özel Ev Dekor bölümü

                           Kipa’dan zevkinize özel Ev Dekor bölümü
Kipa mağazalarının yepyeni ve modern “Ev Dekor” bölümlerinde müşteriler, hem keyifli bir ortamda alışveriş yapabiliyor hem de aradıkları ürünlere uygun fiyata ulaşabiliyor.
Müşterilerinin değişen beklentilerini ve alışveriş alışkanlarını yakından takip eden Kipa, züccaciye ve ev tekstili departmanlarını baştan aşağı yeniliyor. Kipa mağazalarında “Ev Dekor bölümlerinde yepyeni ve modern bir dekorasyon konsepti yaratılıyor. 
Yenilenen atmosferi ve artan ürün çeşidiyle farklı bütçelere sahip kişileri de ulaşmayı hedefleyen Ev Dekor departmanlarında Kipa müşterileri, hem keyifli bir ortamda alışveriş yapabiliyor hem de aradıkları ürünlere uygun fiyata ulaşabiliyor. 
Özellikle “aile” ve “kadın müşterilerin tercihi” ön planda tutularak hazırlanan Ev Dekor bölümleri, züccaciye, ev tekstili, aydınlatma ve dekoratif objeler günün trendlerine göre seçilerek yaratıldı. Yenilenen bölümde, kalitesi ve gördüğü yoğun ilgi sebebiyle F&F markalı nevresim ve havlu takımlarında daha fazla modele yer veriliyor. Ayrıca, Ev Dekor bölümünde, tüm ürünlerde 
canlı, renkli ve modern seçenekler ile 500’e yakın seçenek sunuluyor. 
Ev dekor bölümleri için özel olarak eğitim alan yeni satış elemanları müşterilerle yakından ilgilenirken, aradıklarını daha kolay bulabilecekleri özel teşhir alanlarında, birbirinden farklı ürünlerle müşterilerin kendi evleri için çözüm önerileri sunuluyor. 
Şubat ayında, Çiğli Kipa’da açılan ilk “Ev Dekor” bölümü, önümüzdeki günlerde diğer Kipa mağazalarında da müşterilerle buluşacak.