flickrlinkedin
Kipa

Basın Odası

Basın Odası

Basın Açıklamaları

Kipa'dan Yalovalı Müşterilerine Canım Kardeşim Gösterisine Bilet

Kipa’dan Yalovalı Müşterilerine Canım Kardeşim gösterisine bilet!

Kipa müşterileri harcadıkça kazanıyor, birbirinden renkli etkinliklere katılmaya hak kazanıyor. Yalova Kipa AVM “harca kazan” kampanyası kapsamında müşterilerine Canım Kardeşim gösterisi için bilet hediye ediyor.

Türkiye’nin önde gelen perakende zinciri Kipa, yıl boyu düzenlediği etkinliklerle müşterilerine keyifli alışveriş deneyimini ve harcadıkça kazanma imkanını bir arada sunmaya devam ediyor.

Bu kapsamda Yalova Kipa AVM içerisindeki mağazalardan 15 Temmuz-1 Ağustostarihleri arasında, aynı gün içinde 150 TL ve üzeri miktarda harcama yapan Kipa müşterileri, Yalova Barış Manço Açıkhava Tiyatrosu’ndaki Canım Kardeşim adlı müzikli gösteriye bilet kazanma şansını yakalıyor.

TRT Çocuk kanalında reyting rekorları kıran "Canım Kardeşim" adlı çizgi dizinin sahne uyarlaması, 1 Ağustos Cumartesi günü saat 21.00’da başlayacak. Hediye bilet kazananlar ayrıca, etkinlik günü saat 15:00’te Canım Kardeşim’in maskotlarıyla Yalova Kipa AVM’de yarım saatlik bir fotoğraf çekimi gerçekleştirecekler. 

Kipa Hakkında:

Kipa (Kitle Pazarlama, Lojistik Ticaret, Gıda Sanayi A.Ş.), 21 ilde 172 mağazası, 19 noktada 32 AVM’si ve 7 bini aşkın çalışanıyla, Türkiye’nin en önde gelen perakendeci kuruluşlarından biridir. İzmir’de 1992 yılında 100 ortaklı bir girişim olarak kurulan Kipa’nın ilk mağazası Bornova Kipa 1994 yılında faaliyete geçmiştir. Kısa sürede Ege’nin yıldızı haline gelen kuruluş, 2003 yılında dünyanın sayılı perakende zincirlerinden Tesco ile birleşmiş ve Türkiye’nin önde gelen çok kanallı perakendecileri arasında yerini almıştır.