flickrlinkedin
Kipa

Basın Odası

Basın Odası

Basın Açıklamaları

Kipa'dan Urla'ya İkinci Mağaza

Kipa’dan Urla’ya İkinci Mağaza

 

Perakende zinciri Kipa, İzmir’in Urla ilçesinde ikinci mağazasını açtı. 400 m2’lik alana kurulan Kipa Urla İskele Süpermarket mağazası, gıdadan plaj ürünlerine 3.000 farklı çeşitle hem bölge halkının hem de tatilcilerin ihtiyaçlarını giderecek

Ege’de doğup büyüyen perakende zinciri Kipa, İzmir’in Urla ilçesindeki ikinci mağazasını açtı. 400 m2’lik geniş bir alanda hizmet veren Kipa Urla İskele Süpermarket mağazası, gıda ve gıda dışı kategorilerde 3.000 bin çeşit ürünü müşterilerle buluşturuyor.

Hem bölge halkının hem de tatilcilerin tüm ihtiyaçlarına cevap vermeyi hedefleyen yeni mağazada sunulacak ürünler arasında et ürünleri, meyve-sebze, kuru gıda, deterjan gibi temel ihtiyaç maddelerinin yanı sıra; deniz yatağı, deniz gözlüğü, terlik, plaj havlusu gibi sezonluk ürünler de yer alıyor. Mağazada ayrıca sezonun tüm trendlerini yansıtan ve Kipa müşterilerinin çok sevdiği F&F markalı şık tekstil ürünleri de satışa sunuluyor.

AÇILIŞA ÖZEL 1 TL KAMPANYASI

Kipa’nın kaliteli, kolay, hızlı alışveriş imkanı sunan ekspres mağaza zincirinin yeni bir halkası olan Kipa Urla İskele Süpermarket, açılışını müşterileri tarafından çok sevilen ve artık geleneksel hale gelen 1 TL kampanyasıyla kutluyor. Kampanya kapsamında müşterilerin en çok tercih ettiği Kipa ürünleri, aile bütçelerini rahatlatan 1 TL’lik avantajlı fiyattan sunuluyor.

Kipa Hakkında:

Kipa (Kitle Pazarlama, Lojistik Ticaret, Gıda Sanayi A.Ş.), 24 ilde  yaklaşık 180 mağazası, 19 noktada 35 AVM’si ve 9 bini aşkın çalışanıyla Türkiye’nin en önde gelen perakendeci kuruluşlarından biridir. İzmir’de 1992 yılında 100 ortaklı bir girişim olarak kurulan Kipa’nın ilk mağazası Bornova Kipa 1994 yılında faaliyete geçmiştir. Kısa sürede Ege’nin yıldızı haline gelen kuruluş, 2003 yılında dünyanın sayılı perakende zincirlerinden Tesco ile birleşmiş ve Türkiye’nin önde gelen çok kanallı perakendecileri arasında yerini almıştır.