flickrlinkedin
Kipa

Basın Odası

Basın Odası

Basın Açıklamaları

Kipa’dan Ramazan’da “Büyüklere Masallar”

Kipa’dan Ramazan’da “Büyüklere Masallar”

 

Kipa AVM’lerinde Ramazan eğlence dolu geçiyor. Söz ustaları Metin Uca, Kadir Çöpdemir ve Hasan Kaçan Kipa AVM’lerde müşterilerle buluşacak; onları eğlenceli bir sohbete ortak edecek.  Geleneksel Ramazan eğlenceleri ve iftar menüsü kazanma şansı da Kipa AVM ziyaretçilerinin karşılaşacağı diğer sürprizler olacak.

 

Kipa, yurt genelindeki 12 farklı noktada düzenleyeceği sürpriz etkinliklerle Ramazan coşkusunu alışveriş merkezlerine taşıyor. Hacivat ve Karagöz gösterilerinden eğlenceli oyunlara, Metin Uca, Kadir Çöpdemir ve Hasan Kaçan'lı sohbetlerden, girenleri hemen Ramazan havasına sokan taklara kadar pek çok etkinlik Kipa AVM’lerinde ziyaretçilerini bekliyor.

 

Ünlü isimlerden 'Büyüklere Masallar'

Ramazan ayı boyunca Kipa’nın altı AVM'sinde hafta sonları düzenlenecek 'Büyüklere Masallar' gösterilerinde Metin Uca, Kadir Çöpdemir ve Hasan Kaçan sahne alacak. Best FM'in medya sponsorluğunu yapacağı etkinlikte ünlüler, geçmiş Ramazanları, çocukluk anılarını esprili bir dille anlatacak. İnteraktif gösterilerde izleyiciler de bu keyifli sohbete ortak olacak.

 

Metin Uca 25 Haziran’da Balçova Kipa, 26 Haziran’da Çiğli Kipa’da, Hasan Kaçan 18 Haziran’da Mersin Kipa’da, 19 Haziran’da ise Edremit Kipa’da, Kadir Çöpdemir 18 Haziran’da Balçova ve Çiğli Kipa’da, 25 Haziran’da Edirne Kipa’da, 26 Haziran’da Lüleburgaz Kipa’da konuklarını nostaljik yolculuğa çıkaracak.

 

Havada Kap Kipa’da Harca

Kipa “Havada Kap, Kipa’da Harca” etkinliği ile yine hem eğlendiren hem de kazandıran bir oyun ile Ramazan'ı renklendirecek. Kipa AVM’lerdeki mağazalardan 75 TL tutarında alışveriş yapan herkesin katılmaya hak kazanacağı oyunda, yarışmacılar gözleri kapalı olarak bir kabine girip havada uçuşan iftar menüsü çeklerini yakalamaya çalışacak. Hediye çekini kazananlar Kipa AVM’lerdeki restoranlardan iftar menülerini ücretsiz alacaklar. “Havada Kap” etkinliği 11-12 Haziran’da Kuşadası Kipa,18-19 Haziran’da Salihli Kipa, 25-26 Haziran’da Antalya Kipa ve 2-3 Temmuz’da Mersin Kipa’da yapılacak.

 

 

Karagöz ve Hacivat'sız Ramazan olmaz

Ramazan ayının olmazsa olmazı Karagöz ile Hacivat gösterileri ve daha birçok Ramazan etkinliği de Kipa AVM sahnelerinde olacak. Bu Ramazan ayında her Cumartesi ve Pazar saat 18.00’den sonra 12 farklı Kipa AVM’de gösteriler düzenlenecek. Gösteriler Antalya, Aydın, Çerkezköy, Derince, Edremit, Edirne, Keşan, Lüleburgaz, Mersin, Salihli, Silivri ve Yalova Kipa’larda ziyaretçilerle buluşacak.

 

Anadolu Jet Ramazan Tırı Kipa’da

Anadolu Jet'in geleneksel Ramazan tırı, 16 Haziran’da Çiğli Kipa AVM otoparkında  ziyaretçileri eğlenceye davet ediyor. İftar sonrasında ağız tatlandıracak ikramlıkların da sunulacağı iftar TIR’larında orta oyunu, fasıl gibi geleneksel Ramazan eğlenceleri sergilenecek.