flickrlinkedin
Kipa

Basın Odası

Basın Odası

Basın Açıklamaları

Kipa’dan doğum günü indirimleri

Kipa’dan doğum günü indirimleri

Kipa 24. yaşını müşterileriyle kutluyor. Yağdan şekere, etten peynire, elektronik eşyadan deterjana yüzlerce üründe sürpriz doğum günü indirimleri Kipa’da başladı.

Avantajlı alışverişin adresi Kipa 24. yaş gününü müşterilerine yüzlerce üründe çılgın indirimler hediye ederek kutluyor. Yağdan şekere, peynirden ete, çaydan makarnaya çok sayıda temel gıda ürünü ve temizlik maddeleri Kipa mağazalarında sürpriz fiyatlarla satışa sunulacak.   

Elektronik eşyalarda cazip fırsatlar

Kipa 24. yaş gününde beyaz eşyalarını değiştirmeyi düşünenleri de unutmadı. Buzdolapları, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri ve televizyonlar dev indirimlerle satışa sunuldu. Dizüstü bilgisayarlar ve cep telefonları da Kipa’nın cazip fiyatlarla alıcılarını bekliyor.

Kipa müşterilerileri, 20 TL üzeri alışverişlerinde içecek, yumuşatıcı, deterjan ve şampuan gibi ürünleri sürpriz indirimlerlerle alma fırsatını da yakalıyor.

Bradford bay-bayan kotlar 29.90 TL

Kipa’nın kendi tekstil markası Bradford’un en çok ilgi gören kot pantolonları da doğum günü coşkusundan payını alıyor. Kipa mağazalarında bay ve bayan kot pantolonları tek fiyat 29.90 TL’den satılıyor.

Kipa’yla yaşıt 1 TL kampanyası

Kipa yeni yaşında müşterilerinin karşısına en sevilen kampanyası “1 TL günleri” ile çıkıyor. Kurulduğu günden bu yana gelenekselleşen Kipa 1 TL günlerinde birbirinden kaliteli 300’den fazla ürün 1 -10 TL arasındaki fiyatlarla Kipa’da olacak. Kampanya 10 Kasım’a kadar devam edecek.