flickrlinkedin
Kipa

Basın Odası

Basın Odası

Basın Açıklamaları

Kipa’dan Anneler Gününe özel fırsatlar

Kipa’dan Anneler Gününe özel fırsatlar

Perakende sektörünün öncü markası Kipa, Anneler Gününe özel indirim ve kampanyalar sunuyor. Geniş ürün yelpazesiyle tüketicilere hitap eden Kipa, kadın giyimden, kişisel bakım ürünlerine, zücaciye ürünlerinden kozmetik ürünlerine kadar geniş bir yelpazede indirimleriyle Anneler Gününü karşılamaya hazır.

Perakendenin öncü markası Kipa, Anneler Günü’ne özel farklı ürünleriyle anneleri ve annelerini mutlu etmek isteyenleri bekliyor. Uygun hediye seçenekleri, promosyon ve indirimler; Kipa'larda kadın giyim ürünlerinden, kadınlara özel kişisel bakım ve zücaciye ürünlerine, çok sayıda ünlü markanın ürünleri yüzde 50'ye varan indirimlerle satışa sunuluyor. 

Yüzde 50’ye varan indirimler yüzleri güldürecek                                                 Kadınların vazgeçilmezi kozmetik ürünlerde uygun fiyatlar sunan Kipa, 4-8 Mayıs tarihleri arasında, tüm makyaj aksesuarları, banyo lifi ve keselerinde yüzde 50; tüm saç boyaları ve güneş koruyucu ürünlerde yüzde 40’a varan indirimler sunuyor. Kendine bakan anneler için El & vücut bakım ve cilt bakım ürünlerinin yanı sıra deodorant, sprey, roll-onlarda da yüzde 50 indirim uygulanıyor.

Anneler Gününe özel lezzetli ürünler                                                                                                          Anneler gününe özel lezzetleriyle de fark yaratan Kipa, 28 Nisan-9 Mayıs tarihleri arasında unlu mamuller bölümünde uygun fiyatlarla öne çıkıyor. Anneler gününe özel üretilen Anneler Günü ekmeği, kalp şeklinde kurabiyeleri ve pastası ile kutlamalara renk katacak.

Bradford markası sahnede

Kipa, yeni giyim markası Bradford’u yüzde 50 indirim fırsatıyla  sunacak.. Yüzde yüz yerli tekstil ürünlerinden oluşan Bradford, rengârenk yaz koleksiyonu ile annelerine hediye arayanlar için güçlü bir alternatif olacak. “I love Mom” t-shirt’leri de hediye seçenekleri içinde öne çıkacak.

 

 

 

 

Kipa Hakkında:

 

Kipa (Kitle Pazarlama, Lojistik Ticaret, Gıda Sanayi A.Ş.), 20 ilde 168 mağazası, 21  noktada 31 AVM’si ve 6.000’e yakın çalışanıyla, Türkiye’nin en önde gelen perakendeci kuruluşlarından biridir. İzmir’de 1992 yılında 100 ortaklı bir girişim olarak kurulan Kipa’nın ilk mağazası Bornova Kipa 1994 yılında faaliyete geçmiştir. Kısa sürede Ege’nin yıldızı haline gelen kuruluş, 2003 yılında dünyanın sayılı perakende zincirlerinden Tesco ile birleşmiş ve Türkiye’nin önde gelen çok kanallı perakendecileri arasında yerini almıştır.