flickrlinkedin
Kipa

Basın Odası

Basın Odası

Basın Açıklamaları

Kipa’dan 22. Yaşına Özel Pasta Yarışması

Kipa 22. yaşını özel etkinlik, kampanyalar ve sürprizlerle kutlamaya devam ediyor.  Farklı illerdeki 12 Kipa Aile Kulübü de, bu kutlamalara renkli bir “Pasta Tasarım Yarışması” ile katıldı.

Türkiye’nin önde gelen perakende zinciri Kipa, 22. yaşını sürpriz etkinliklerle kutlamaya devam ediyor. Farklı şehirlerdeki  12 Kipa Aile Kulübü de, “22. Yaş Pasta Tasarım Yarışması” ile bu coşkuya ortak oldu.

Aile Kulübü üyelerinin leziz ve rengarenk pastalarla hünerlerini gösterdiği  yarışma, 8 Kasım Cumartesi günü tüm kulüplerde eşzamanlı olarak gerçekleştirildi. Katılımcıları ve jüri üyeleri Kipa müşterilerinden oluşan yarışmada, en beğenilen pastaları tasarlayarak birinci seçilenlere çay makinesi hediye edildi. Yarışma, hem katılımcılara hem de izleyenlere keyifli dakikalar yaşattı.

22. yaş kutlamaları kapsamında Kipa Aile Kulüpleri’nde gerçekleşen pasta yarışmasında, Balıkesir Kipa Aile Kulübü’nden  Tuğba Atacan, Bornova’dan  Mehmet İzgi, Çiğli’den  Seda Bulut, Derince’den  Kadriye Gökdereli, Edirne’den  Leyla Gazas, Edremit ‘ten Nagihan Topçu, Keşan’dan  Berrin Uysal İçimen, Konya’dan Zeynep Taş, Kuşadası’ndan  Berrin Uysal İşçimen, Mersin’den  Nuray Pancıl, Salihli’den  Nihal Aycan ve Yalova’dan  Nur Ayça Kama birinci oldular.

Çiğli Aile Kulübünde yapılan yarışmaya, ünlü sunucu Hakan Doğanay da katılarak, yarışmacıları kutladı. Daha önce yemek programı sunuculuğu yapan Doğanay, tüm pastaların birer “şampiyon” olduğunu söyledi.

Doğanay, ayrıca Çiğli Kipa’dan üç saat canlı yayın yaparak, Kipa müşterilerini radyo programında konuk etti, küçük yarışmalar düzenleyerek ödüller dağıttı.

Kipa’nın 22. yaşı şerefine müşterilerinin sadakatine teşekkür etmek için gerçekleştirdiği kampanyalar da tüm hızıyla devam ediyor. 1 TL kampanyası başta olmak üzere en sevilen kampanyalarını daha da zenginleştirerek müşterilerine sunan Kipa, 22 gün boyunca her gün bir üründe büyük indirim uygularak aile bütçelerini de rahatlıyor.

 

 

Kipa Hakkında:

Kipa (Kitle Pazarlama, Lojistik Ticaret, Gıda Sanayi A.Ş.), 24 ilde 180’i aşan mağazası, 19 noktada 35 AVM’si ve 9 bini aşkın çalışanıyla Türkiye’nin en önde gelen perakendeci kuruluşlarından biridir. İzmir’de 1992 yılında 100 ortaklı bir girişim olarak kurulan Kipa’nın ilk mağazası Bornova Kipa 1994 yılında faaliyete geçmiştir. Kısa sürede Ege’nin yıldızı haline gelen kuruluş, 2003 yılında dünyanın sayılı perakende zincirlerinden Tesco ile birleşmiş ve Türkiye’nin önde gelen çok kanallı perakendecileri arasında yerini almıştır.