flickrlinkedin
Kipa

Basın Odası

Basın Odası

Basın Açıklamaları

Kipa’da yaz tatili başladı

Kipa’da yaz tatili başladı

 

Kipa, okulların kapanmasıyla başlayan keyifli yaz tatiline hazır. Karne heyecanını unutmayan Kipa, yüz boyamadan, palyaçolara, eğlenceli yarışmalardan şişme oyun parkurlarına kadar eğlenceli faaliyetler çocuklarla buluşturuyor. Birçok üründe çeşit ve kaliteyi bir arada sunan Kipa, yaz mevsimini tüm renkleriyle müşterilerine yansıtıyor.

Kipa, okulların kapanmasıyla başlayan uzun yaz tatili keyfini katlamak isteyenlere birbirinden farklı ve eğlenceli alternatifler sunuyor. Bu hafta Kipa AVM'lerdeki oyun parkurlarında yüz boyama etkinlikleri ve çeşitli yarışmalar yapılacak. 17 Haziran’da Adapazarı’nda, 18 Haziran’da Ayvalık’ta, 19 Haziran’da Çanakkale’de gerçekleşecek etkinliklere palyaçolar da eşlik edecek.

Karneni göster uçurtmanı al

17 Haziran’da saat 14.00’ten itibaren, karneleriyle Kipa’lara gelen çocuklar hediye uçurtmalarını alacak. Uçurtmalar, Antalya, Aydın, Balçova, Çanakkale, Çerkezköy, Çiğli, Çorlu, Derince, Edirne, Edremit, Keşan, Kırklareli, Kuşadası, Lüleburgaz, Mersin, Salihli, Silivri, Torbalı ve Yalova Kipa AVM’lerinden alınabilecek. Karne hediyesi bekleyen çocukların adresi bu yıl da Kipa olacak. Bisikletten scootera, patenden kaykaya kadar birçok farklı ürün Kipa mağazalarında çocukları bekliyor.

Mağazalara yaz geliyor

Yaz ayının tüm renklerini mağazalarına taşıyan Kipa, müşterilerine birçok çeşit sunuyor. Bahçe mobilyası, salıncak, hamak, çardak, portatif masa ve sandalyelerin satışa sunulduğu mağazalarda deniz, kum, güneş temasına uygun olarak açık hava oyuncakları, şişme havuzlar, plaj şemsiyesi, kolluklar, gözlükler, deniz makarnaları, toplar, simitler ve su tabancaları yazı karşılıyor.

Yaz tatilinde Euro 2016 heyecanı elektronik dev ekranla çıkar

Yaz mevsimini Euro 2016 heyecanı ile geçirmek isteyenler Kipa’nın elektronik eşyalardaki indirimlerini kaçırmayacak. Karne hediyesi olarak tabletler, cep telefonları ve notebooklarda birçok çeşitle müşterilerini karşılayan Kipa, futbol severleri LED, Full HD ve Smart TV seçenekleriyle Euro 2016 keyfini sürmeye davet ediyor.