flickrlinkedin
Kipa

Basın Odası

Basın Odası

Basın Açıklamaları

Kipa'da Ramazan Bayramı'na Özel Sürprizler

Kipa’dan Ramazan Bayramı’na özel sürprizler

Güllacından baklavasına, indirimli temizlik ürünlerinden çocuklar için oyuncaklara, Kipa mağazaları bu Ramazan Bayramı’nda da müşterilerinin keyiflerine keyif katacak fırsatlar sunuyor.

Kipa, Ramazan Bayramı’na hazır! Türkiye’nin önde gelen perakende zinciri, müşterilerine keyifli bir bayram yaşatmak için özel seçenekler hazırladı. 

Ramazan’ın simgelerinden güllaç ve misafirliklerin baş tacı şerbetli tatlılar bu bayramda da tüm Kipa mağazalarında sunuluyor. Kipa Unlu Mamüller reyonu, başta müşteriler tarafından en çok tercih edilen cevizli baklava ve Kipa’nın kendi üretimi olan çikolatalı baklava da dahil olmak üzere, her bütçeye uygun ve kaliteli 12 çeşit baklavayla göz dolduruyor. Ayrıca baklava alırken sıra beklemeyi önlemek için ev tipi cevizli baklavalar, önceden hazırlanmış, şık kutularda satışa sunuluyor. Baklavaların bayrama özel indirimli fiyatları ise 27,80 TL ile 37,80 TL arasında değişiyor.

Elbette çikolatasız, şekerlemesiz bayramın tadı çıkmaz. Kipa müşterilerini,  9 Temmuz – 16 Temmuz tarihleri arasında yaptıkları alışverişlerde çikolata ve şekerlemelerde yüzde 20 indirim bekliyor.

ÇOCUKLARA BAYRAM HEDİYESİ

Kipa bayramda çocukları da unutmuyor. 17 – 30 Temmuz tarihleri arasında tüm Kipa mağazalarında oyuncuklar tam yüzde 50 indirimli.

Bu arada, bayram öncesi temizlik telaşına düşenlerin de Kipa’nın temizlik malzemeleri reyonuna bir göz atmalarında fayda var: 9 Temmuz – 16 Temmuz arasında süngerli temizlik kovası ve daha pek çok temizlik ürününü yüzde 40 oranında indirimli almak mümkün.

Kipa Hakkında:

Kipa (Kitle Pazarlama, Lojistik Ticaret, Gıda Sanayi A.Ş.), 21 ilde 172 mağazası, 19 noktada 32 AVM’si ve 7 bini aşkın çalışanıyla, Türkiye’nin en önde gelen perakendeci kuruluşlarından biridir. İzmir’de 1992 yılında 100 ortaklı bir girişim olarak kurulan Kipa’nın ilk mağazası Bornova Kipa 1994 yılında faaliyete geçmiştir. Kısa süredeEge’nin yıldızı haline gelen kuruluş, 2003 yılında dünyanın sayılı perakende zincirlerinden Tesco ile birleşmiş veTürkiye’nin önde gelen çok kanallı perakendecileri arasında yerini almıştır.