flickrlinkedin
Kipa

Basın Odası

Basın Odası

Basın Açıklamaları

Kipa’da okula tam hazırlık

Kipa’da okula tam hazırlık

Kipa, yeni okul sezonunu hem minikleri sevindiren hem de aile bütçesine katkı sağlayan seçeneklerle karşılıyor. Yurt genelindeki Kipa mağazalarında çanta, kırtasiye ürünleri ve beslenme çantası üçgenini sadece 25 TL’nin altında tamamlamak mümkün.

Türkiye’nin önde gelen perakende zinciri Kipa, zengin ürün çeşitliliğiyle okul sıralarına dönmeye hazırlanan miniklerin tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor. Kipa mağazalarında toplam 16 çeşit ve 65 parça kırtasiye ürünü içeren okul seti, çanta dahil 19,99 TL’lik fiyattan öğrencilerle buluşuyor. Bu sette, 12’li kurşun kalem, kalemtraş, silgi, kalem kutusu, boya çeşitlerinin yanı sıra müzik defterinden güzel yazı defterine çocukların ihtiyaç duyacağı tüm defter çeşitleri yer alıyor. Bir öğrencinin ihtyaç duyacağı herşeyin yer aldığı çantada, gönyeden post-it’e hiç bir nokta ihmal edilmiyor.

Okul seti yerine yalnızca eksik olan ürünlerini tamamlamak isteyen öğrencilerse, fiyatları 0,49 TL’den 14,99 TL’ye değişen defter seçeneklerini tercih ediyor. Kalem seçenekleri de aynı zenginlikte. Yazım, çizim ve boyama kategorilerinde, yerli ve yabancı en tanınmış markaların kalemleri, aile bütçesini yormayacak fiyatlarla satılıyor.

KİPA’NIN SAĞLIKLI VE LEZZETLİ ÜRÜNLERİ BESLENME ÇANTALARINDA

Kipa mağazaları, yeni eğitim-öğretim sezonu öncesi çocukların en çok sevdiği ürünler arasında yer alan okul ve beslenme çantalarında da her zevke hitap eden 90 farklı seçenek sunuyor. Kız öğrenciler en çok Hello Kitty, Minions, Monster High gibi kahramanların çantalarını tercih ederken, Cars, Spiderman ve Planes temalı lisanlı ürünler ise erkek öğrencilerin favorileri arasında yer alıyor. Öğrencilerin kolayca taşıyabildiği çekçekli çantaları da içeren ürünlerin fiyatları 9,90 TL ile 189,90 TL arasında değişiyor. Bu beslenme çantalarının fiyatlar 3,90 TL’den 44,90 TL arasında.

Diğer yandan miniklerin beslenme çantaları da Kipa markalı ürünler aracılığıyla lezzetli ve sağlıklı besinlerle doluyor. Ailelerin gönül rahatlığıyla beslenme çantalarına koyabilecekleri Kipa markalı ürünler arasında, peynir çeşitlerinden süt ve ayran gibi içeceklere özlenen lezzetleri evlere taşıyan Mandıra Lezzetleri serisi öne çıkıyor. Meyve suları ile taze meyve sebzeler de Kipa aracılığıyla önce evlere, ardından da miniklerin beslenme çantalarına ulaşıyor.

Kipa Hakkında:

Kipa (Kitle Pazarlama, Lojistik Ticaret, Gıda Sanayi A.Ş.), 24 ilde  yaklaşık 180 mağazası, 19 noktada 35 AVM’si ve 9 bini aşkın çalışanıyla Türkiye’nin en önde gelen perakendeci kuruluşlarından biridir. İzmir’de 1992 yılında 100 ortaklı bir girişim olarak kurulan Kipa’nın ilk mağazası Bornova Kipa 1994 yılında faaliyete geçmiştir. Kısa sürede Ege’nin yıldızı haline gelen kuruluş, 2003 yılında dünyanın sayılı perakende zincirlerinden Tesco ile birleşmiş ve Türkiye’nin önde gelen çok kanallı perakendecileri arasında yerini almıştır.