flickrlinkedin
Kipa

Basın Odası

Basın Odası

Basın Açıklamaları

Kipa'da modanın adı: BradforD

Kipa kendi tekstil markasını yaratarak perakende sektöründe bir ilke imza attı

Kipa'da modanın adı: BradforD

Kipa, perakende sektöründe bir ilke imza atarak kendi yarattığı Bradford markasını müşterileriyle buluşturuyor. Kadın-erkek, bebek-çocuk geniş bir kitleye hitap eden BradforD, kendi kasası ve deneme kabinleriyle “market içinde mağaza” konseptini getiriyor.

 

Kipa, kendi tekstil markası BradforD ile gardroplara girecek. Kipa mağazalarında çok geniş bir koleksiyonla müşterilerinin karşısına çıkan BradforD, perakendede yerli marka olarak sektöre damgasını vurmaya hazırlanıyor.

Türkiye'deki tüketici profilinin ölçülerine ve beğenilerini esas alarak hazırlanan BradforD, modaya uygun tasarımları uygun fiyatlarla müşteri ile buluşturuyor. Bradford, Kipa mağazalarında kadın, erkek, çocuk ve bebek olmak üzere dört farklı koleksiyon sunuyor. Mağazalarda raflara çıktığı ilk günden bu yana müşterilerinden büyük ilgi gören BradforD, dayanaklı, yenilikçi, ulaşılabilir, şık ve modayı takip eden bir marka olarak dikkat çekiyor.

İyi tekstil uygulaması

Kipa Ticari Direktörü Cem Demiröz, BradforD markasını şöyle anlattı: “Kipa olarak sektörde bir ilke imza atmanın gururunu yaşıyoruz. Yeni tekstil markamız BradforD, yüzde yüz yerel tedarikçiler tarafından iyi tekstil uygulamaları dikkate alınarak üretiliyor. Her türlü güvenlik testinden geçen BradforD ürünleri, başta çocuk ve bebek koleksiyonları olmak üzere yabancı madde ve kullanılan kimyasalların güvenliğine kadar hassasiyetle denetleniyor. Bu anlamda da müşterilerimiz rahatlıkla BradforD ürünlerini kullanabilecek.”

Müşterilerinden ilham alan koleksiyon

Tümüyle müşterilerinin beklentilerden ilham alarak tasarlanan BradforD koleksiyonunda, kadınlar için casual, spor, gece giyimi, iç çamaşırı, bikini, denim ve non-denim ürünler öne çıkarken, erkekler için ise rengârenk basic t-shirtler ve chino pantolonlar dikkat çekiyor.

 

Günün her saatine ve her türlü ortama uygun alternatifler sunan BradforD’da her 6-8 haftada bir yeni ürünler raflara giriyor.

 

 

Raflar yaz renklerine bürünüyor

 

BradforD’un ilk yaz koleksiyonu Kipa mağazalarında yerini aldı. Moda renk ve tasarımlarıyla dikkat çeken yaz koleksiyonu, bay-bayan ve çocuklara günün her saatine ve yaşamın her alanına uygun seçenekler sunuyor. Koleksiyonda, senenin modası neon renkler başrolde. Vazgeçilmez siyah-beyaz parçalar ise klasik tarzı sevenleri bekliyor.

BradforD plaj koleksiyonu ise Haziran ayı itibariyle mağazalardaki yerini aldı. Hem denizde hem de plajda şık ve rahat olmak isteyen herkese uygun seçenekler sunan koleksiyonda, neon renkler, lacivertler, beyazlar ve çiçekler ön plana çıkıyor.