flickrlinkedin
Kipa

Basın Odası

Basın Odası

Basın Açıklamaları

Kipa’da geleneksel Ramazan günleri

                       Kipa’da geleneksel Ramazan günleri
Perakende zinciri Kipa, Ramazan’da müşterilerine indirim kampanyalarından her bütçeye uygun alışveriş seçeneklerine sayısız fırsat sunuyor. Kipa, yurt genelindeki çok sayıda AVM’sinde Ramazan etkinlikleri de düzenliyor.
Ramazan’da müşterilerinin aile bütçesine katkı sağlamayı hedefleyen Kipa, enflasyonun etkisini sıfırlayan ve geçmişte büyük beğeni toplayan “Fiyatları Geri Aldık” kampanyasını bir kez daha başlatıyor. Kampanya kapsamında Ramazan’a özel ürünler, tatlılar, temel gıda maddeleri ile çaydan deterjana birçok farklı günlük tüketim malzemesinin fiyatlarında ortalama yüzde 15 
oranında indirim uygulanacak.

BAKLAVADAN GÜLLACA, TATLILARDA BÜYÜK İNDİRİM
Ramazan sofralarına en çok yakışan tatlılar da, Kipa mağazalarında indirimli kampanya fiyatlarından satılacak. El yapımı baklavalar, bayram da dahil olmak üzere promosyonlu fiyatlardan, sade ve kakaolu güllaç ise Ramazan boyunca 9.99 TL’lik fiyatlardan satışa sunulacak. 
HER KESEYE UYGUN RAMAZAN PAKETLERİ
En çok ihtiyaç duyulan kaliteli gıda ürünlerini özel indirim çekleriyle bir arada sunan Kipa Ramazan paketleri ise Ramazan boyunca Kipa müşterilerinin hayatlarını kolaylaştırmayı ve sofraları zenginleştirmeyi hedefliyor. Zengin içeriğe sahip dört farklı seçenekle sunulan paketlerin fiyatları, 19.9 TL’den başlıyor. Ramazan’ın olmazsa olmazı hurmalar da, her keseye uygun üç farklı seçenekle (İran, Medine, Kudüs) Kipa mağazalarında satışa sunuluyor. Diğer 
yandan Kipa müşterileri, yardımda bulunmak istedikleri veya hediye vermek istedikleri kişilere, Ramazan paketlerinin yanı sıra içine diledikleri miktarda para yükletebildikleri Maxi Para Hediye Kartı’nı da ikram edebiliyor.
Ayrıca, Kipa mağazalarındaki F&F markalı bazı bay, bayan, çocuk ve bebek giyim ürünlerinde yüzde 50'ye varan indirim Ramazan boyunca sürecek.KİPA

KAPIMDA İLE YORULMADAN ALIŞVERİŞ
Online alışveriş hizmeti Kipa Kapımda aracılığıyla, gıda alışverişlerinin yorulmadan, mağazaya gitmeden yapılması da mümkün. Ramazan paketleri ile zenginleştirilen Kipa Kapımda, sunduğu ürün seçeneklerini müşterilere diledikleri noktada, diledikleri zaman aralığında teslim ediyor.

RAMAZAN COŞKUSU KİPA AVM’LERDE
Kipa, Türkiye’nin dört bir yanında düzenleyeceği etkinliklerle de Ramazan coşkusunu mağazalarına taşıyor. Hacivat Karagöz gösterileri, meddah gösterileri, kukla atölyeleri ve fasıl grupları başta olmak üzere pek çok geleneksel Ramazan etkinliği, Kipa AVM’lerde müşterilerle buluşuyor. Etkinlikler; Konya AVM’de her gün, Kırklareli, Çorlu ve Lüleburgaz AVM’lerde 
Çarşamba ve Pazar günleri, Adapazarı, Derince, Edremit, Yalova, Çanakkale, Edirne, Keşan, Silivri, Çerkezköy, Çiğli, Balçova, Salihli, Aydın, Torbalı, Mersin ve Antalya AVM’lerde Cuma ve Cumartesi günleri düzenlenecek.

AİLE KULÜPLERİNDE GELENEKSEL ETKİNLİKLER
Kipa Aile Kulüpleri de, Ramazan’a özel çok sayıda etkinliğe ev sahipliği yapacak. Etkinliklerde çocuk oyunları, yüz boyama etkinlikleri, piyesler, sanat atölyeleri ve Ramazan’da beslenme seminerleri gibi aktivitelerin yanı sıra ortaoyunu, kukla gösterileri, şerbetçi ile limonata ikramı başta olmak üzere çok sayıda geleneksel aktivide de yer alacak. Etkinlikler Salihli, Yalova, Konya, Çiğli, Edremit, Forum Bornova, Kuşadası, Balıkesir, Edirne, Keşan Aile Kulüpleri’nde gerçekleştirilecek.