flickrlinkedin
Kipa

Basın Odası

Basın Odası

Basın Açıklamaları

Kipa'da Geleneksel İndirim Günleri Başlıyor

Kipa’da geleneksel İndirim Günleri başlıyor

İzmirli Kipa müşterileri, geleneksel “İndirim Günleri” ile giyim, aksesuar ve ev eşyaları başta olmak üzere çok sayıda ünlü markanın ürünlerine hesaplı fiyatlardan sahip olma şansını yakalıyor.

Türkiye’nin önde gelen perakende zinciri Kipa, ilkbaharı geleneksel “İndirim Günleri”yle karşılıyor. Her yıl Mart ve Eylül aylarında düzenlenen etkinliğin 11’ncisi, Çiğli Kipa AVM’de 5-8 Mart, Balçova Kipa AVM’de ise 12-15 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Etkinlik kapsamında giyim, aksesuar ve ev ürünleri başta olmak üzere çok sayıda ünlü markanın ürünleri indirimli fiyatlardan Kipa müşterilerine sunulacak.

“İndirim Günleri” süresince müşteriler canlı müzik performansları eşliğinde Kipa mağazalarında sunulan keyifli alışveriş deneyimini yaşama şansını yakalayacak.

Kipa Hakkında:

Kipa (Kitle Pazarlama, Lojistik Ticaret, Gıda Sanayi A.Ş.), 24 ilde  yaklaşık 180 mağazası, 19 noktada 35 AVM’si ve 9 bini aşkın çalışanıyla Türkiye’nin en önde gelen perakendeci kuruluşlarından biridir. İzmir’de 1992 yılında 100 ortaklı bir girişim olarak kurulan Kipa’nın ilk mağazası Bornova Kipa 1994 yılında faaliyete geçmiştir. Kısa sürede Ege’nin yıldızı haline gelen kuruluş, 2003 yılında dünyanın sayılı perakende zincirlerinden Tesco ile birleşmiş ve Türkiye’nin önde gelen çok kanallı perakendecileri arasında yerini almıştır.