flickrlinkedin
Kipa

Basın Odası

Basın Odası

Basın Açıklamaları

Kipa’da 14 Şubat aşk dolu geçti

Kipa’da 14 Şubat aşk dolu geçti

Perakende zinciri Kipa, konserler, dans gösterileri, atölyeler ve seminerlerin de aralarında yer aldığı birbirinden romantik etkinliklerle müşterilerine unutulmaz bir Sevgililer Günü yaşattı

Türkiye’nin önde gelen perakende zinciri Kipa, bu yıl da Sevgililer Günü’nü müşterileriyle birlikte, aşk dolu etkinliklerle kutladı. Edirne’den Mersin’e, Türkiye genelindeki tam 12 AVM’de, ziyaretçiler Trio Grup üyelerinin en sevilen aşk şarkılarını seslendirdikleri canlı performanslarla romantik dakikalar yaşadı. Çiğli ve Balçova Kipa AVM’lerinde ise 1900 orkestrası Sevgililer Günü’ne özel pop, jazz ve Latin müzik parçalarıyla sahne aldı. Bu romantik konserlere özel Latin dans şovları da eşlik etti.

Aydın, Balçova, Çiğli ve Kuşadası Kipa AVM’lerinde ise çiftler, gelmiş geçmiş en romantik filmlerin başrol oyuncuları olarak afişleri süsledi. 14 Şubat Pazar günü bu alışveriş merkezlerini ziyaret eden çiftlerin isimleri, kendi seçtikleri başyapıtın afişine yazıldı ve afişler aşklarını ölümsüzleştirmek isteyen çiftlere ücretsiz hediye edildi. Yurt genelindeki diğer Kipa AVM’leri de eğlenceli etkinliklerle Kipa müşterilerine coşku dolu bir Sevgililer Günü yaşattı.

AİLE KULÜPLERİNDE RENKLİ ETKİNLİKLER

Kipa’nın başta özel günler olmak üzere yıl boyu sayısız etkinliğe ev sahipliği yapan Aile Kulüpleri’nde de renkli, eğlenceli ve eğitici aktivitelerle unutulmaz bir Sevgililer Günü yaşandı. Forum Bornova Aile Kulübü’nde yaşam koçu Serap Etçi, üyelere mutlu ve dengeli ilişkinin sırlarını anlattı. Katılımcılar, seminerde enerjilerini doğru kullanarak ilişkilerini nasıl şekillendirebileceklerini öğrendi.

Edremit, Yalova ve Forum Bornova Aile Kulüpleri’ndeki Pasta Yapım Atölyelerinde katılımcılar Sevgililer Günü için en güzel pastaları hazırlamanın inceliklerini öğrendi. Aile Kulübü’nün düzenlediği son etkinlik ise çiftler arasında düzenlenen ürün bulma yarışmasıydı. Yarışmacı çiftler kendilerine verilen listedeki ürünleri en kısa sürede bulmak için birbirleriye kıyasıya yarıştı. Geniş katılıma sahne olan etkinlikte birinciliği kazanan çift, kendilerine verilen pastayı katılımcılar arasındaki en yaşlı çifte armağan etti.  

ASTROLOJİNİN İLİŞKİLERE ETKİSİNİ ÖĞRENDİLER

Çiğli Kipa AVM Kulübü’nde ise sevilen astrolog Barbaros Kozan ile ‘İlişkilerde Burç Uyumu Semineri’ düzenlendi. Büyük ilgi çeken seminerde, gündelik hayata dair örneklerle farklı burçların birbiriyle ilişkilerinden yükselen burcun ikili ilişkilere etkisine kadar pek çok dikkat çekici konuya değinildi. Keşan Aile Kulübü’nde ise üyeler özel bileklik yapım atölyesine katılarak, sevdiklerine kendi elleriyle hediyeler hazırladı.

Diğer yandan Kipa mağazaları, her zevke ve bütçeye hitap eden avantajlı kampanyalarla Sevgililer Günü öncesi hediye alışverişinin de ilk adresi oldu.

Kipa Hakkında:

Kipa (Kitle Pazarlama, Lojistik Ticaret, Gıda Sanayi A.Ş.), 20 ilde 169 mağazası, 22  noktada 32 AVM’si ve 6.500’e yakın çalışanıyla, Türkiye’nin en önde gelen perakendeci kuruluşlarından biridir. İzmir’de 1992 yılında 100 ortaklı bir girişim olarak kurulan Kipa’nın ilk mağazası Bornova Kipa 1994 yılında faaliyete geçmiştir. Kısa sürede Ege’nin yıldızı haline gelen kuruluş, 2003 yılında dünyanın sayılı perakende zincirlerinden Tesco ile birleşmiş ve Türkiye’nin önde gelen çok kanallı perakendecileri arasında yerini almıştır.