flickrlinkedin
Kipa

Basın Odası

Basın Odası

Basın Açıklamaları

Kipa’da 1 TL’ye sepetinizi doldurun

Kipa’da 1 TL’ye sepetinizi doldurun

Cebini boşaltmadan alışveriş sepetini doldurmak isteyenler yine Kipa’nın yolunu tutacak. Yaklaşık 25 yıldır müşterilerine avantajlı alışveriş fırsatı sunan Kipa, geleneksel 1 TL kampanyasındaki yeni ürünlerle yine çok konuşulacak.

Avantajlı alışverişin adresi Kipa’nın geleneksel hale gelen 1 TL günleri 1 Ağustos Cuma günü başladı. 1994’ten bu yana gerçekleştirilen ve üç hafta boyunca devam edecek olan kampanyada  1 TL’den 10TL’ye kadar değişen fiyat gruplarında  300 farklı ürün bulunuyor. İçinde diş fırçaları, ıslak havlu, mayonez-ketçap, makarna, enerji içeceği, çikolata ve bisküvilerin de yer aldığı 85 farklı ürün de sadece 1 TL’den satışa sunulacak. Müşterilerin dört gözle beklediği 1 TL günlerinde kampanyaya dahil edilen ürünler, ailelerin temel ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyor. Kampanya aynı zamanda müşterilere daha önce kullanmadıkları yeni ürünleri hesaplı fiyatlarla deneme şansı da veriyor.

Neredeyse Kipa’yla aynı yaşta olan 1 TL günleri kampanyasında müşterilerin en çok ilgi gösterdiği ürünler şöyle:

  • Kipa ıslak mendil
  • Tuvalet kağıdı
  • Rendelenmiş domates
  • Ton balığı
  • Maden suyu
  • Kipa tost peyniri

Herkese uygun ürün raflarda olacak

Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan Kipa, 1 TL günlerinde de tüketicilere kulak veriyor. Kipa, müşterilerin en çok tercih ettiği temel ürünlere bu kampanyada başrolü veriyor. Kipa, 1 TL günlerinde bisküvi, kek ve şekerlemelerle  çocukları sevindirdiği gibi, un, yağ, şeker, makarna ve bakliyat ürünleriyle de ev kadınlarının yüzünü güldürüyor.