flickrlinkedin
Kipa

Basın Odası

Basın Odası

Basın Açıklamaları

Kipa yeni yılı müşterileriyle kutluyor!

Perakende zinciri Kipa, Türkiye’nin dört bir yanında eğlenceli etkinlikler düzenliyor, yılbaşı coşkusunu müşterileriyle paylaşıyor.

Kipa (Kitle Pazarlama A.Ş.), yeni yıl coşkusunu Türkiye’nin dört bir yanındaki müşterileriyle paylaşıyor. Yıl boyunca çok sayıda etkinliğe ev sahipliği yapan Kipa AVM’lerde hazırlanan yeni yıl programları, dopdolu içeriğiyle Kipa’nın sunduğu keyifli alışveriş deneyimini bir adım ileri taşıyor.

Bu kapsamda Kipa AVM’lerde düzenlenecek etkinliklerden ilki Yeni Yıl Hediye Atölyesi. Ücretsiz atölyenin katılımcıları, kar küresinden hediye kutusuna ve keçe süslere, hem sevdiklerine armağan edebilecekleri hem de evlerinde kullanabilecekleri ürünlerin yapımını öğrenecek.

Etkinliğin düzenleneceği iller ve tarihler ise şöyle: Edirne, Konya ve Kuşadası ve Mersin Kipa AVM (20, 21, 27, 28 Aralık), Antalya, Aydın, Çanakkale, Çerkezköy, Derince, Edremit, Keşan, Lüleburgaz, Yalova, Salihli ve Silivri Kipa AVM (20, 21 Aralık). Etkinlik tüm illerde saat 14.00’te başlayacak.

MİNİKLER NOEL BABAYLA BULUŞUYOR

Kipa minikleri sevindirmeyi de unutmuyor. Yılbaşının vazgeçilmezi  Noel Baba, Kipa mağazalarında çocuklarla buluşuyor, sohbet ediyor ve onlarla birlikte ömürleri boyunca hatıra olarak saklayacakları fotoğraflar çektiriyor.

Eğlenceli etkinliğin düzenleneceği iller ve tarihler şöyle: Edirne, Kuşadası ve Mersin Kipa AVM (20, 21, 27, 28 Aralık), Antalya, Aydın, Çanakkale, Çerkezköy, Çorlu, Derince, Edremit, Keşan, Kırklareli, Lüleburgaz, Torbalı, Salihli, Silivri ve Yalova Kipa AVM (27, 28 Aralık). Etkinlik tüm illerde 15.00 – 19.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek.

 

 

 

Kipa Hakkında:

Kipa (Kitle Pazarlama, Lojistik Ticaret, Gıda Sanayi A.Ş.), 24 ilde  yaklaşık 180 mağazası, 19 noktada 35 AVM’si ve 9 bini aşkın çalışanıyla Türkiye’nin en önde gelen perakendeci kuruluşlarından biridir. İzmir’de 1992 yılında 100 ortaklı bir girişim olarak kurulan Kipa’nın ilk mağazası Bornova Kipa 1994 yılında faaliyete geçmiştir. Kısa sürede Ege’nin yıldızı haline gelen kuruluş, 2003 yılında dünyanın sayılı perakende zincirlerinden Tesco ile birleşmiş ve Türkiye’nin önde gelen çok kanallı perakendecileri arasında yerini almıştır.