flickrlinkedin
Kipa

Basın Odası

Basın Odası

Basın Açıklamaları

Kipa yeni yılı İzmirli müşterileriyle kutluyor!

Perakende zinciri Kipa, Çiğli ve Balçova’daki AVM’lerinde hem yeni yıl coşkusunu yaşatacak birbirinden renkli etkinlikler düzenliyor hem de özel hediyelerle müşterilerinin sadakatine teşekkürlerini sunuyor.

Kipa, yeni yıl coşkusunu İzmirli müşterileriyle paylaşıyor. Yıl boyunca çok sayıda etkinliğe ev sahipliği yapan Çiğli ve Balçova Kipa AVM’lerde hazırlanan yeni yıl programları, dopdolu içeriğiyle Kipa’nın sunduğu keyifli alışveriş deneyimini bir adım ileri taşıyor.

Çiğli ve Balçova Kipa AVM’lerde eşzamanlı olarak düzenlenecek etkinliklerden ilki 13,14 ve 20, 21 Aralık tarihlerinde, saat 14.00’ten itibaren gerçekleştirilecek olan Yeni Yıl Hediye Atölyesi. Ücretsiz atölyenin katılımcıları, kar küresinden hediye kutusuna ve keçe süslere, hem sevdiklerine armağan edebilecekleri hem de evlerinde kullanabilecekleri ürünlerin yapımını öğrenecek.

İZMİRLİLER KAR SEVİNCİ YAŞAYACAK

Eşzamanlı etkinliklerden ikincisi ise minikleri yeni yılın vazgeçilmezi Noel Baba ile buluşturuyor. 27, 28, 30 ve 31 Aralık’ta, 15.00 - 19.00 saatleri arasında düzenlenecek etkinlikte, çocuklar Noel Baba’yla sohbet etme fırsatını yakalayacak. Ayrıca her iki AVM’de 27,28 Aralık tarihlerinde 14.00 – 20.00 saatleri arasında belirli periyodlarda suni kar yağdırılarak, Kipa müşterilerinin yeni yıl havasını daha iyi hissetmesi sağlanacak.

KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ HEDİYE KAZANMA ŞANSI

Kipa, Yılbaşı’na özel “Harca Kazan” kampanyalarıyla da müşterilerini sevindirecek. Balçova Kipa AVM’de 27 Aralık’ta, Çiğli Kipa AVM’de ise 28 Aralık’ta saat 14.00’ten sonra 100 TL ve üzeri alışveriş yapanlara, eğlenceli “Sallanan Kafa” masa süsleri hediye edilecek. Süsler, müşterilerin o an çekilecek kendi fotoğraflarının Noel Baba ve Noel Anne vücutlarının üzerine yerleştirilmesiyle kişiselleştirilebilecek.

Kipa’nın 100 TL ve üzeri harcama yapanlara bir başka hediyesi ise, müşterilerin 10 saniye boyunca alınan görüntülerinin minik bir defterin sayfalarına yerleştirilmesiyle hazırlanacak “Flipbook”lar olacak. Sayfalar çevrildikçe müşterilerin kendi görüntülerini hareketliymiş gibi takip edebilecekleri bu özel hediye, 27 Aralık’ta Kipa Çiğli AVM’de, 28 Aralık’ta ise Kipa Balçova AVM’de saat 14.00’ten itibaren müşterilerle buluşacak.

 

Kipa Hakkında:

Kipa (Kitle Pazarlama, Lojistik Ticaret, Gıda Sanayi A.Ş.), 24 ilde  yaklaşık 180 mağazası, 19 noktada 35 AVM’si ve 9 bini aşkın çalışanıyla Türkiye’nin en önde gelen perakendeci kuruluşlarından biridir. İzmir’de 1992 yılında 100 ortaklı bir girişim olarak kurulan Kipa’nın ilk mağazası Bornova Kipa 1994 yılında faaliyete geçmiştir. Kısa sürede Ege’nin yıldızı haline gelen kuruluş, 2003 yılında dünyanın sayılı perakende zincirlerinden Tesco ile birleşmiş ve Türkiye’nin önde gelen çok kanallı perakendecileri arasında yerini almıştır.