flickrlinkedin
Kipa

Basın Odası

Basın Odası

Basın Açıklamaları

Kipa yılbaşında İzmir ve Mersin’e kar yağdıracak!

Kipa yılbaşında İzmir ve Mersin’e kar yağdıracak!

Türkiye’nin dört bir yanındaki Kipa Alışveriş Merkezleri, yeni yılı Aralık ayının son haftası boyunca sürecek etkinliklerle kutluyor. Yılbaşı kutlamalarının en keyifli detayı olan kar yağışı Kipa AVM’ye girenlere tatlı bir sürpriz yaşatırken; müzik ve ritm gösterileri ve Noel Baba’lı eğlenceler her yaşa ve zevke hitap ediyor

Perakende zinciri Kipa, yeni yılı birbirinden renkli etkinliklerle karşılamaya hazırlanıyor. Bu yılki eğlencelerin en keyifli anı Türkiye’nin en sıcak şehirlerine kar yağması olacak. Çiğli Kipa AVM, karlı havaları özleyen İzmirliler için AVM içerisinde suni kar eşliğinde yılbaşı partisi düzenleyecek. 26 Aralık’taki partide Noel Baba Bandosu’nun müzikleri coşkuyu zirveye çıkarırken, 27 Aralık Pazar günkü partide ise Türkiye’nin en sevilen ritim topluluklarından Bloco Entrudo sahne alacak.

ÇİĞLİ AVM’DE YILBAŞI PARTİSİ HAFTASONU BAŞLIYOR

AVM ziyaretçilerinin parti havasına sokmak için 26-27 Aralık tarihlerinde Çiğli AVM’ye gelen konuklara şapka ve düdük gibi eğlenceli parti aksesuarları dağıtılarak, Kipa’ya yapılan tüm ziyaretlerin şölen havasında geçmesi sağlanacak.

Bu partilerin yanında 20 ile 31 Aralık tarihlerinde de, minikler Noel Baba ile bir araya gelip fotoğraf çektirme şansını yakalayacak. Tıpkı Çiğli gibi Türkiye’nin en sıcak illerinden Mersin’deki Kipa AVM’de de 26-27 Aralık tarihlerinde suni kar eşliğinde özel bir Yılbaşı partisi düzenlenecek.

Yeni yıla şanslı girmek isteyenler ise 26 ve 27 Aralık’ta Balçova Kipa AVM’de, sürpriz ödüllerin dağıtılacağı Şans Yolu Yarışması’na katılabilecek. Yine 26 Aralık’ta Bloco Entrudo Ritim Orkestrası, 27 ve 30 Aralık’ta ise Noel Baba Bandosu’nun müzikleri Kipa AVM ziyaretçilerine keyifli saatler yaşatacak.

MİNİKLER NOEL BABA’YLA BULUŞACAK

Aralık ayı boyunca yılbaşı eğlencesini yılbaşı atölyeleri ile başlatan Kipa AVM’ler yılbaşı ruhunun olmazsa olmazı Noel Baba’yı da yurt genelindeki minik dostları ile buluşturacak. Antalya, Aydın, Çanakkale, Derince, Edirne, Edremit, Keşan, Kuşadası, Lüleburgaz, Mersin, Salihli ve Torbalı’daki Kipa AVM’lerde çocuklar hem Noel Baba ile eğlenecek hem de fotoğraf çektirecek.

Kipa Hakkında:

Kipa (Kitle Pazarlama, Lojistik Ticaret, Gıda Sanayi A.Ş.), 21 ilde 170 mağazası, 22  noktada 30 AVM’si ve 7 bin çalışanıyla, Türkiye’nin en önde gelen perakendeci kuruluşlarından biridir. İzmir’de 1992 yılında 100 ortaklı bir girişim olarak kurulan Kipa’nın ilk mağazası Bornova Kipa 1994 yılında faaliyete geçmiştir. Kısa sürede Ege’nin yıldızı haline gelen kuruluş, 2003 yılında dünyanın sayılı perakende zincirlerinden Tesco ile birleşmiş ve Türkiye’nin önde gelen çok kanallı perakendecileri arasında yerini almıştır.