flickrlinkedin
Kipa

Basın Odası

Basın Odası

Basın Açıklamaları

Kipa Yılbaşı’nı teknoloji bayramına dönüştürüyor

Kipa Yılbaşı’nı teknoloji bayramına dönüştürüyor

Yeni yıla girerken telefonunu, tabletini yenilemek isteyenler veya sevdiklerini teknolojik hediyelerle sevindirmek isteyenler Kipa yılbaşı promosyonlarını kaçırmıyor

Perakende zinciri Kipa, yeni yıla girerken sevdiklerini teknolojik hediyelerle sevindirmek veya evini yenilemek isteyenler için birbirinden cazip fırsatlar sunuyor. Kipa’nın geleneksel Yeni Yıl İndirimi kapsamında, dünyanın en çok tercih edilen iki akıllı telefon markasının son modelleri indirimli fiyatlarla satışa sunuluyor.

BEYAZ EŞYADA CAZİP KAMPANYA

31 Aralık tarihine kadar geçerli olan kampanyanın tek sürprizi akıllı telefonlar değil. Her yaştan kullanıcıya hitap eden tabletler de indirimli ürünler arasında. 2016 öncesi evindeki elektronik cihazları yenileyerek hayatını kolaylaştırmak isteyenlerse en çok tercih edilen uluslararası markalara ait LED televizyonların yanı sıra no-frost buzdolapları ve bulaşık makineleri gibi beyaz eşyalardaki indirimlerden faydalanıyor.

KÜÇÜK EV ALETLERİNDE YÜZDE 25 İNDİRİM

Her evin olmazsa olmazları arasında yer alan küçük ev aletleri de Kipa mağazalarında yüzde 25’lik indirimle satılarak yeni yıl öncesi aile bütçelerini rahatlatıyor. İndirimli ürünler arasında çay-kahve makinelerinden ütülere, mutfak robotlarından ekmek kızartma makinesine kadar bir evin tüm ihtiyaçlarını karşılayan elektronik cihazlar yer alıyor.

11 Aralık’tan bu yana devam eden kampanyada şu ana kadar en çok tercih edilen ürünlerse oldukça avantajlı fiyatlardan sunulan tablet ve akıllı telefonlar. 

Kipa Hakkında:

Kipa (Kitle Pazarlama, Lojistik Ticaret, Gıda Sanayi A.Ş.), 21 ilde 170 mağazası, 22  noktada 30 AVM’si ve 7 bin çalışanıyla, Türkiye’nin en önde gelen perakendeci kuruluşlarından biridir. İzmir’de 1992 yılında 100 ortaklı bir girişim olarak kurulan Kipa’nın ilk mağazası Bornova Kipa 1994 yılında faaliyete geçmiştir. Kısa sürede Ege’nin yıldızı haline gelen kuruluş, 2003 yılında dünyanın sayılı perakende zincirlerinden Tesco ile birleşmiş ve Türkiye’nin önde gelen çok kanallı perakendecileri arasında yerini almıştır.