flickrlinkedin
Kipa

Basın Odası

Basın Odası

Basın Açıklamaları

Kipa, Ramazan Bereketini Müşterileriyle Paylaşıyor

Kipa, Ramazan bereketini müşterileriyle paylaşıyor

Türkiye’nin önde gelen perakende zinciri Kipa, Ramazan’ı özel fırsatlar, avantajlı erzak kolileri, aileleri keyiflendirecek etkinlikler ve 11 Ayın Sultanı şerefine süslenmiş mağazalarıyla karşılıyor

Perakende zinciri Kipa, Ramazan’ın sevinç ve coşkusunu müşterileriyle paylaşmak için hazırlıklarını tamamladı. Geleneksel değer ve beğenilerimize uygun şekilde Kipa AVM’lerde oluşturulan Ramazan sokakları, alışverişi hiç olmadığı kadar keyifli hale dönüştürecek.

Ramazan bereketini geleneksel yardımlaşma ruhu içinde sevdikleri ve çalışanlarıyla paylaşmak isteyenlerin ilk tercihi ise ailelerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak kaliteli içeriği ve uygun fiyatları ile dikkat çeken Ramazan erzak kolileri olacak. Standart boy koli 24,90 TL, orta boy 34,90 TL, büyük boy ise 49,90 TL’den satılacak. Dileyen Kipa müşterileri, perakende zincirinin Türk Kızılay’ı ile dokuzuncu yılına giren bağış kolisi işbirliği doğrultusunda, tercih ettikleri koliyi mağazalardaki standlarda Kızılay’a da bağışlayabilecek.

İFTAR SONRASI AÇIK HAVA SİNEMASI

Müşterilerin içine diledikleri miktarı yükletip hediye edecekleri Kipa Hediye Kartı da sevdiklerini mutlu etmek isteyenler için cazip bir seçenek. Diğer yandan Kipa müşterileri 20 TL ve üzeri alışverişlerinde her gün farklı iki üründe kaçırılmayacak özel indirim fırsatlarını yakalayacak.

Kipa’da Ramazan boyunca keyifli etkinlikler de hız kesmeyecek. Ramazan boyunca, iftar sonrası her hafta bir Kipa mağazasının otopark alanında açık hava sineması kurulacak. Bu sayede aileleri ile eğlenceli vakit geçirmek isteyen müşteriler en eğlenceli Türk filmlerini yıldızların altında izleme şansını yakalayacak. Kipa AVM’leri ve Aile Kulüpleri ay boyunca,  geleneksel Ramazan eğlencelerinin yanı sıra,  Karagöz Hacivat Kukla yapımı, fes süsleme, ebru sanatı gibi hem küçüklere hem de yetişkinlere yönelik atölye çalışmalarına ev sahipliği yapacak.  

Kipa Hakkında:

Kipa (Kitle Pazarlama, Lojistik Ticaret, Gıda Sanayi A.Ş.), 21 ilde 172 mağazası, 19 noktada 32 AVM’si ve 7 bini aşkın çalışanıyla, Türkiye’nin en önde gelen perakendeci kuruluşlarından biridir. İzmir’de 1992 yılında 100 ortaklı bir girişim olarak kurulan Kipa’nın ilk mağazası Bornova Kipa 1994 yılında faaliyete geçmiştir. Kısa sürede Ege’nin yıldızı haline gelen kuruluş, 2003 yılında dünyanın sayılı perakende zincirlerinden Tesco ile birleşmiş ve Türkiye’nin önde gelen çok kanallı perakendecileri arasında yerini almıştır.