flickrlinkedin
Kipa

Basın Odası

Basın Odası

Basın Açıklamaları

Kipa Marin Servis, Ürünleri Yat ve Tekne Sahiplerinin Ayağına Getiriyor

Kipa Marin Servis, ürünleri yat ve tekne sahiplerinin ayağına getiriyor

Teknelerin kumanya ve toplu alışverişlerini en rahat ve en hızlı şekilde yapabilmeleri için tasarlanan, alışverişlerde avantaj sağlayan Kipa Marin Servis, Bodrum, Fethiye, Marmaris ve Göcek limanlarında hizmet veriyor.

Türkiye’nin önde gelen perakende zinciri Kipa’nın yat ve tekne sahiplerine yönelik hizmeti Kipa Marin Servis, 2012 yılından bu yana yat ve tekne sahiplerine ihtiyaç duydukları ürünleri teslim ediyor. Ürünler, müşterilere Kipa kalitesinde hizmet sunularak, frigolu araçlarla ulaştırılıyor.

İlk Marin Servis, Bodrum Kipa mağazasında hayata geçirildi, şu an ise 21 kişilik bir ekiple Marmaris, Göcek ve Fethiye dahil dört mağazada faaliyet gösteriyor. Marin Servis ekibi eposta yoluyla sipariş taleplerini alıyor ve ürünleri istenilen limana teslim ediyor. Bu hizmetten faydalanan denizcilerin en çok istediği şeyler ise su ve makarna olarak ön plana çıkıyor.

Operasyon Direktörü Fatih Aral müşterilerin kendilerini tercih etme sebebinin hizmet ve ürün kalitesi olduğunu, ayrıca 300 TL üzeri alışverişlerde uygulanan yüzde 10’luk indirim olduğunu vurguladı. Aral sözlerini şöyle sürdürdü: “Bu avantajların yanı sıra Kipa ClubCard üzerinden kazanılan puanlar da müşterilere hediye olarak geri dönüyor. Başta elektronik eşyaların hediye edildiği bu promosyon da müşterilere çok cazip geliyor.”

Kipa Marin Servis ile ilgili daha ayrıntılı bilgi için www.kipamarin.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Kipa Hakkında:

Kipa (Kitle Pazarlama, Lojistik Ticaret, Gıda Sanayi A.Ş.), 21 ilde 172 mağazası, 19 noktada 32 AVM’si ve 7 bini aşkın çalışanıyla, Türkiye’nin en önde gelen perakendeci kuruluşlarından biridir. İzmir’de 1992 yılında 100 ortaklı bir girişim olarak kurulan Kipa’nın ilk mağazası Bornova Kipa 1994 yılında faaliyete geçmiştir. Kısa sürede Ege’nin yıldızı haline gelen kuruluş, 2003 yılında dünyanın sayılı perakende zincirlerinden Tesco ile birleşmiş ve Türkiye’nin önde gelen çok kanallı perakendecileri arasında yerini almıştır.