flickrlinkedin
Kipa

Basın Odası

Basın Odası

Basın Açıklamaları

Kipa, müşterilerini Anadolu’nun lezzetleriyle buluşturuyor !

22. yaşını kutlayan Kipa,  Anadolu’nun en sevilen lezzetlerini özel bir festival ile müşterileriyle buluşturuyor. Tadım etkinlikleri ve yarışmalarla renklenecek olan festival, perakende zincirinin Çiğli , Balçova ve Bornova Forum’daki mağazalarında düzenlenecek.

Kipa, müşterilerilerine Anadolu’nun tüm tatlarını bir arada sunabilmek ve yerel tedarikçiye desteğini artırmak için harekete geçti.  

Yerel ürünlere ve yerli tedarikçilere verdiği desteği tüm müşterilerinin davetli olduğu özel “Yerel Tatlar Festivali” ile taçlandıran Kipa, müşterilerini damak tatlarına en çok uyan ürünlere ulaşmak için internetten sipariş verip bekleme veya başka kentlere gitme zahmetinden de kurtarıyor.

Foça yoğurdundan Trabzon tereyağına, Istranca peynirinden yayla balına , İzmir tulumundan Kayseri mantısına , Kastamonu Lakerdasından Antakya künefesine Anadolu’nun pek çok farklı yöresinden gelen lezzetler, ünlü sunucu Hakan Doğanay’ın renkli sunumları  ile iki ayrı tarihte gerçekleşecek festivalde müşterilerin beğenisine sunulacak. Yöresel kıyafetler eşliğinde satış görevlilerinin yapacağı tadım etkinliklerinin de düzenleneceği festivallerden ilki 28, 29, 30 Kasım tarihlerinde, ikincisi ise 5,6, 7 Aralık tarihlerinde Çiğli, Balçova ve Forum Bornova mağazalarında düzenlenecek.

Ayrıca, Anadolu’da bir lezzet yolculuğu vaat eden festivali kaçıranlar da, en taze yerel tatlara perakende zincirinin yurt genelindeki mağazalarında diledikleri an, uygun fiyatlarla ulaşabilecek.