flickrlinkedin
Kipa

Basın Odası

Basın Odası

Basın Açıklamaları

Kipa “Koruncuk dostu” işyeri oldu

Kipa Aile Kulübü’nün örnek çalışmaları dostluğu beraberinde getirdi

Kipa “Koruncuk dostu” işyeri oldu

Örnek sosyal sorumluluk projelerine imza atan Kipa, Koruncuk Vakfı’yla elele verdi. Kipa’nın bağışları ve çalışmaları sonucunda Kipa da “Koruncuk dostu işyeri” oldu.   

Kaliteli ve avantajlı alışverişin adresi Kipa, sosyal sorumluluk projeleriyle de örnek oluyor. Kurban Bayramı’nda Koruncuk Vakfı’yla işbirliği içerisine giren Kipa, yaptığı diğer katkılar ve ortak çalışmalar sonucunda ‘Koruncuk Dostu İşyeri’ unvanına layık görüldü.

Kipa ve Koruncuk Vakfı yetkililerinin katıldığı küçük bir törenle Bornova Kipa Aile Kulübü’ne ‘Koruncuk Dostu İşyeri’ tabelası asıldı. Bir diğer tabela da Çiğli Kipa Aile Kulübü’ne asılacak.

“Bu tabela dostluğun simgesi”

Törende Tesco Kipa Finans Direktörü ve Yönetim Kurulu Üyesi Bengü İleri, Operasyon Direktörü Fatih Aral, Kurumsal İlişkiler Müdürü Nil Timur ve Aile Kulüpleri Lider Uzmanı Alev Ütüklerli; Koruncuk Vakfı adına da İzmir Yönetim Kurulu Başkanı Işıl Nişli, Koruncuk Vakfı Kurumsal Komite Başkanı Barış Kaşka ve Kurumsal Komite Üyeleri yer aldı. Koruncuk Vakfı’na bu ince davranışından dolayı teşekkür eden Tesco Kipa Kurumsal İlişkiler Müdürü Nil Timur, “Koruncuk Vakfı’nın korunma ihtiyacındaki yüzlerce çocuğa verdiği desteği yıllardır takdirle izliyoruz. Biz de Genel Merkezi İzmir’de olan bir perakendeci olarak Türkiye’nin ikinci Çocukköyü’nin Urla’da açılacak olmasından dolayı çok mutluyuz. Vakfın çalışmalarına bir katkıda bulunmak ve ‘koruncuklar’ın her zaman yanında olduğumuzu hissetmelerini istedik. Bu tabela da dostluğumuzun simgesi olacak. Yeni projelerle de Kipa olarak Koruncuk Vakfı’yla işbirliğimiz devam edecek.” değerlendirmesinde bulundu.

Koruncuk Vakfı İzmir Yönetim Kurulu Başkanı Işıl Nişli ise “Koruncuk dostu işyerlerimiz her geçen gün artıyor. Sosyal Sorumluluk projelerine ve aile değerlerine önem veren Ege’nin değeri Kipa’nın Türkiye’nin 2. Çocuk Köyü; Koruncukköy Urla’ya desteğinden dolayı çok mutluyuz. İlerleyen günlerde de paydaş projeler içerisinde olmayı umut ediyoruz. Bu köy bizim köyümüz, çocuklar hepimizin çocuğu... El verelim hayata tutunsunlar” dedi.