flickrlinkedin
Kipa

Basın Odası

Basın Odası

Basın Açıklamaları

Kipa Kapımda artık tatil cenneti Çeşme’de

 Çok kanallı perakendeciliğin öncüsü Kipa, online alışveriş hizmeti Kipa Kapımda’nın hizmet ağını genişletiyor. Türkiye’nin popüler tatil bölgesi Çeşme’yi de dağıtım alanına dahil eden site aracılığıyla, Çeşme’de yaşayan Kipa müşterileri sıcak Ramazan günlerinde evlerinden çıkmadan alışverişlerini 

yapabiliyor. 
Yılın başında İzmir’de hizmet vermeye başlayan ve tüketicilere hem zamandan hem de bütçeden tasarruf yapma imkanı sağlayan “Kipa Kapımda” aracılığıyla sipariş edilen ürünler, kalite, tazelik ve gıda standartları alanında özel eğitim almış internet servis ekibi tarafından seçiliyor. Kipa Kapımda’nın Çeşme’deki dağıtım hizmeti 27 Haziran tarihinde başladı. 
 

RAKİPLERİNİN BİR ADIM ÖNÜNDE
Bu özenli seçimden sonra, ürünler son teknoloji ile donatılımış, soğutucu ve dondurucu dolapları olan, -18 derecelik “Kipa Kapımda” kamyonetleri ile müşterinin kapısına geliyor. Özellikle çalışan müşteriler açısından önemli olan teslimat zamanı ise, müşteri tarafından iki saatlik aralıkla belirleniyor.
12.000 üründen oluşan zengin çeşitliliği ile rakiplerinin bir adım ilerisinde yer alan ve http://kapimda.kipa.com.tr adresinden ulaşılabilen “Kipa Kapımda”, kaliteli ve taze ürünleri güvenli ve kolay bir şekilde elde etmek isteyenlerin internetteki adresi olmayı hedefliyor. Kipa Kapımda’nın yanı sıra online gıda dışı alışveriş sitesi Kipa Direkt de müşterilere çok kanallı perakendecilik hizmeti sunmaya devam ediyor.
 

Rakamlarla Kipa Kapımda:
- “Kipa Kapımda”, 5 ayda 280 binin üzerinde ürünün satışını gerçekleştirdi. Geniş hacimli bir 
buzdolabının ortalama 100 ürün aldığı düşünülürse, satılan ürünler 2800 buzdolabını tıka basa 
doldurmaya yetecek miktarda.
- Teslimat kamyonları, bu süreçte 133.339 km yol yaptı. Bu rakam, Türkiye’nin en batısından en 
doğusuna 85 kez gitmekle eşdeğer.
- Beş ayda 40 ton su teslimatı yapıldı. Bu rakam, günde birer litre su içen bir çiftin 54 yıllık su 
tüketimine eşit.
- “Kipa Kapımda”, beş ayda 4.2 ton sıvı yağ satışı gerçekleştirdi. Bu oranda sıvıyağ ile 33.600 kek 
yapılabilir.