flickrlinkedin
Kipa

Basın Odası

Basın Odası

Basın Açıklamaları

Kipa, İzmirli çocukları ‘Masallar Ülkesi’ne götürüyor

Kipa, İzmirli çocukları ‘Masallar Ülkesi’ne götürüyor

Ziyaret ettiği her şehirde büyük ilgi çeken Masallar Ülkesi etkinliği bu kez İzmirli miniklerle buluşuyor. Çiğli Kipa AVM’de düzenlenecek etkinliğe katılan çocuklar, Rapunzel’den Pinokyo’ya en sevdikleri masal kahramanlarını canlandırma şansını yakalayacak

Türkiye’nin önde gelen perakende zinciri Kipa, düzenlediği etkinliklerle her yaştan müşterisine keyifli alışveriş deneyimi sunmaya devam ediyor.

Konuk olduğu Edirne ve Mersin Kipa AVM’lerde miniklerin büyük beğenisini toplayan “Masallar Ülkesi” etkinliği, bu kez İzmirli çocuklarla buluşacak.  21-29 Kasım tarihleri arasında Çiğli Kipa AVM’nin ev sahipliği yapacağı etkinlikte, çocuklar eğlenceli oyun ve aktiviteler aracılığıyla masalların büyülü dünyasına konuk olacak.

MASAL KAHRAMANLARINI CANLANDIRACAKLAR

Etkinliğe katılan minikler Rapunzel, Karga ile Tilki, Sindrella, Kırmızı Başlıklı Kız, Pinokyo, Pamuk Prenses ve 7 Cüceler ve Alaaddin’in Sihirli Lambası gibi en sevilen masalların kahramanlarını canlandırma şansını yakalayacak. Rapunzel’i tercih eden erkek çocuklar, prens olup  prensesi kurtarmak için kuleye tırmanacak;  kız çocuklar ise kulenin içindeki merdivenlerden yukarı çıkarak Rapunzel’in uzun saçlarıyla  poz verebilecek.

Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler’i seçen minikler ise masala uygun kıyafetlerle cücelerin evinde gezinti yaparak masalın içinde yaşama şansını yakalayacak. Alaaddin’in Lambası etkinliğinde de çocuklar “Masallar Ülkesi” kahramanlarının hep birlikte sergileyeceği şovu izleyerek eğlenecek.

Etkinlik kapsamındaki masal aktiviteleri, haftanın her günü 15.00, 17.00 ve 19.00 saatlerinde olmak üzere üç seans halinde düzenlenecek. Alaaddin’in Sihirli Lambası etkinliği ise 14.00, 16.00 ve 18.00 saatlerinde düzenlenecek. Çocuklar birden fazla masal aktivitesine katılabilecekler.

 

Kipa Hakkında:

Kipa (Kitle Pazarlama, Lojistik Ticaret, Gıda Sanayi A.Ş.), 21 ilde 170 mağazası, 22  noktada 30 AVM’si ve 7 bin çalışanıyla, Türkiye’nin en önde gelen perakendeci kuruluşlarından biridir. İzmir’de 1992 yılında 100 ortaklı bir girişim olarak kurulan Kipa’nın ilk mağazası Bornova Kipa 1994 yılında faaliyete geçmiştir. Kısa sürede Ege’nin yıldızı haline gelen kuruluş, 2003 yılında dünyanın sayılı perakende zincirlerinden Tesco ile birleşmiş ve Türkiye’nin önde gelen çok kanallı perakendecileri arasında yerini almıştır.