flickrlinkedin
Kipa

Basın Odası

Basın Odası

Basın Açıklamaları

Kipa et reyonu çitflikten sofranıza lezzetler sunuyor

              Kipa et reyonu çitflikten sofranıza lezzetler sunuyor
Kipa mağazalarındaki et reyonları, müşterileri geleneksel et lezzetleri ile buluşturuyor. Özel eğitimli görevliler ve zenginleştirilmiş ürün seçenekleriyle hizmet verecek olan Kipa Et Reyonları, müşterilerine güvenilir çiftiklerden temin edilen et ürünlerini uygun fiyatlarla satın alma imkanı sunuyor.
 
Türkiye'nin önde gelen perakende zinciri Kipa, müşterilerine daha kaliteli hizmet sunmak için mağazalarındaki et reyonlarını yeniliyor. Kipa müşterileri, "Bizim çiftlikten sizin sofranıza" konseptiyle hizmet vermeye başlayacak et reyonları aracılığıyla, hem tercih ettikleri ürünlere uygun fiyatlarla sahip olacak, hem de satın aldıkları ürünlerin kaynağını bilerek, güvenle alışveriş yapma imkanını yakalayacak.
 
Diğer yandan geleneksel Türk kasabı hizmetini hipermarketlere taşıyan Et Reyonları aracılığıyla, Kipa mağazalarında satışa sunulan et ürünlerinin sayısı da artıyor. Yeni ürünler arasında,soslu ürünler ve köfte çeşitleri başta olmak üzere, Türk damak tadına hitap eden, taze ve her biri özel olarak seçilmiş ürünler yer alacak. 
Hijyene, teknolojiye ve lezzete verdiği önem sayesinde doğal, sağlıklı ve güvenilir ürünleriyle yıllardır zirvede bulunan Namet ile işbirliğinde olan Kipa, daha iyi bir alışveriş deneyimi için Namet’in uzman kasaplarından eğitim alan çalışanları ile servis sunmaya başlıyor. 
Kipa müşterileri, daha kaliteli servis için dış görünümü yeniden dizay edilen et reyonlarında düzenlenecek tadım aktiviteleriyle yeni ürünleri keşfetme imkanını da yakalayacak. Ayrıca özel kıyafetlerle hizmet verecek reyon görevlileri, dileyen müşterilere yemeklerini daha lezzetli hale getirmek için hangi et ürünlerini kullanmaları gerektiği konusunda tavsiyelerde bulunacak.
 
Öncelikle Kipa'nın Kurtköy mağazasında müşterilere sunulan ve büyük beğeni toplayan yenilenmiş et reyonlarının, diğer Kipa mağazalarına da yayılması planlanıyor.