flickrlinkedin
Kipa

Basın Odası

Basın Odası

Basın Açıklamaları

Kipa, Babaları Tavla Turnuvasında Buluşturuyor

Kipa, babaları tavla turnuvasında buluşturuyor

Kipa, Babalar Günü vesilesiyle babalar için birbirinden güzel hediyeler ve
tüm ailenin katılabileceği etkinlikler ve atölye çalışmaları sunuyor.

Türkiye’nin önde gelen perakende şirketi Kipa, 21 Haziran Pazar günü kutlanacak Babalar Günü’nde hem babaları hem aileleri sevindiriyor. Güzel armağanlarla babalarının gönlünü fethetmek isteyenler için erkek parfümleri, traş ürünleri ve kişisel bakım setlerinde çok özel indirim fırsatları sunan Kipa’da, gömlek-kravat setinden sürpriz hediyelere birbirinden farklı alternatifler bulabilirsiniz. Kipa, bu özel günü atölye çalışmaları ve etkinliklerle de kutluyor. Bu kapsamda, 21 Haziran’a kadar İzmir Çiğli ve Bornova, Edirne, Edremit, Yalova, Balıkesir, Konya, Salihli, Mersin, Kuşadası, Keşan ve Derince’deki Kipa Aile Kulüpleri’nde tavla turnuvaları düzenlenecek.

AVM’LERDE BABA - ÇOCUK ATÖLYELERİ

Bunun yanı sıra bütün Kipa AVM’lerinde, Ramazan etkinlikleri kapsamında baba – çocuk atölyeleri düzenlenecek. Babalar çocuklarıyla fes süslemeden ebru sanatına kadar birçok aktivitede yer alma fırsatı bulacak. Atölye çalışmalarında ayrıca çocuklar babalarıyla birlikte Ramazan konseptli hediyelikler yapacak. Saat 18.00’de başlayacak atölyelere katılım ücretsiz.

Türkiye’deki tüm Kipa Aile Kulüpleri’nde gerçekleşecek etkinliklere ve turnuva ile ilgili detaylara www.kipaavm.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Kipa Hakkında:

Kipa (Kitle Pazarlama, Lojistik Ticaret, Gıda Sanayi A.Ş.), 21 ilde 172 mağazası, 19 noktada 32 AVM’si ve 7 bini aşkın çalışanıyla, Türkiye’nin en önde gelen perakendeci kuruluşlarından biridir. İzmir’de 1992 yılında 100 ortaklı bir girişim olarak kurulan Kipa’nın ilk mağazası Bornova Kipa 1994 yılında faaliyete geçmiştir. Kısa sürede Ege’nin yıldızı haline gelen kuruluş, 2003 yılında dünyanın sayılı perakende zincirlerinden Tesco ile birleşmiş ve Türkiye’nin önde gelen çok kanallı perakendecileri arasında yerini almıştır.