flickrlinkedin
Kipa

Basın Odası

Basın Odası

Basın Açıklamaları

Kipa AVM’nin geleneksel “İndirim Günleri” başlıyor

Kipa’dan bahara özel iç açıcı indirimler

Kipa AVM’nin geleneksel “İndirim Günleri” başlıyor

Kipa AVM’nin İzmir’deki geleneksel “İndirim Günleri” 10 Mart Perşembe günü başlıyor. Geleneksel indirim günlerinde müşteriler, başta giyim, aksesuar ve ev eşyaları başta olmak üzere çok sayıda ünlü markanın ürünlerine yüzde 50’ye varan indirimlerle  sahip olma şansını yakalayacak.  

Türkiye’nin önde gelen perakende zinciri Kipa’nın yılda iki kez düzenlenen geleneksel indirim günleri başlıyor. 2016’nın ilk indirim günleri etkinliği 10-13 Mart tarihleri arasında Çiğli Kipa AVM’de, 17-20 Mart tarihleri arasında ise da Balçova Kipa AVM’de gerçekleştirilecek. İndirim günleri boyunca İzmirliler giyim, aksesuar ve ev eşyaları başta olmak üzere çok sayıda ünlü markanın ürünlerine hesaplı fiyatlardan sahip olma imkanına sahip olacak.  

Her yıl Mart ve Ekim aylarında düzenlenen etkinlik, kapsamında giyim, aksesuar ve ev ürünleri başta olmak üzere çok sayıda ünlü markanın ürünleri, indirimli fiyatlardan Kipa müşterilerine sunulacak.

İndirim günleri kapsamında Deichmann üç al iki öde ve orijinal fiyattan yüzde 50, Random yüzde 80’e varan indirimler sunarken, Boyner birçok üründe sürpriz fiyat ve indirimlerle Kipa müşterilerini karşılamaya hazırlanıyor.

Kipa Hakkında:

 Kipa (Kitle Pazarlama, Lojistik Ticaret, Gıda Sanayi A.Ş.), 20 ilde 169 mağazası, 21  noktada 31 AVM’si ve 6.000’e yakın çalışanıyla, Türkiye’nin en önde gelen perakendeci kuruluşlarından biridir. İzmir’de 1992 yılında 100 ortaklı bir girişim olarak kurulan Kipa’nın ilk mağazası Bornova Kipa 1994 yılında faaliyete geçmiştir. Kısa sürede Ege’nin yıldızı haline gelen kuruluş, 2003 yılında dünyanın sayılı perakende zincirlerinden Tesco ile birleşmiş ve Türkiye’nin önde gelen çok kanallı perakendecileri arasında yerini almıştır.