flickrlinkedin
Kipa

Basın Odası

Basın Odası

Basın Açıklamaları

Kipa AVM’lerde yaz heyecanı tüm hızıyla devam ediyor

Kipa AVM’lerde yaz heyecanı tüm hızıyla devam ediyor 

Akıllı telefon ödüllü selfie yarışmasından, Aşkım Kapışmak imza gününe, Kipa AVM’ler Ağustos ayında her yaşa hitap edecek birbirinden renkli etkinliklere ev sahipliği yapacak.

Türkiye’nin önde gelen perakende zinciri Kipa, yaz aylarında da müşterilerine keyifli alışveriş deneyimi sunmaya devam ediyor. Yurt genelindeki Kipa AVM’ler, Ağustos boyunca her yaş grubuna hitap eden birbirinden renkli etkinliklere ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Bu kapsamda son yılların en popüler yazarlarından davranış bilimleri uzmanı Aşkım Kapışmak, iki özel etkinlikte İzmirli Kipa müşterileriyle bir araya gelecek. ‘Kadınlar Sağdan Erkekler Soldan’ ve ‘Kalbin Anahtarı’ gibi kitaplarıyla büyük bir hayran kitlesine kavuşan Kapışmak’ın katılacağı imza günü ve söyleşilerden ilki, 15 Ağustos Cumartesi günü Çiğli Kipa AVM’de gerçekleştirilecek. Kapışmak, 18 Ağustos Salı günü ise Balçova Kipa AVM’de sevenleriyle buluşacak.

MİNİKLER PEPEE’YLE, MÜZİKSEVERLER KONSERLER İLE BULUŞUYOR

Kipa AVM’lerde çocukları da unutmuyor. 20 Ağustos Perşembe günü Çiğli Kipa AVM’ye gelen minikler, en sevdikleri çizgi film karakteri Pepee’nin Maskot Şovu ile gönüllerince eğlenme imkanı yakalayacak.

Yaza damga vuracak konserler de Kipa AVM’lerde başta gençler olmak üzere her yaştan müzikseverlerle buluşuyor. Çerkezköy Kipa AVM otoparkı ise 29 – 30 Ağustos tarihlerinde Çerkezköy Kültür Sanat Festivali kapsamında düzenlecek Hakan Altun, Deha ve Model konserlerine ev sahipliği yapacak.

 

EN YARATICI SELFIE’YI ÇEK, SON MODEL AKILLI TELEFONU KAP!

Kipa AVM’ler selfie eğlencesini doruğa taşıyacak bir yarışmaya da ev sahipliği yapacak. 22 Ağustos – 10 Eylül tarihleri arasında yurt genelindeki 24 Kipa AVM’de Kipa logosu görünecek şekilde en yaratıcı selfie’yi sosyal medyada paylaşanlar, iPhone 6 akıllı telefon kazanma şansını yakalayacak. 22 – 30 Ağustos arasında Kipa AVM’lerden belirli bir miktarın üzerinde alışveriş yapan tüm müşterilereyse ücretsiz selfie çubukları hediye edilecek.

Kipa Gayrimenkul ve AVM Direktörü Gökçe Orhan, konuyla ilgili yaptığı açıklamada “AVM’lerimiz yılın her döneminde olduğu gibi, yaz aylarında da keyifli alışveriş deneyimi sunan etkinliklere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Farklı zevk ve yaş gruplarına hitap eden etkinliklerimizle, şehirlerde Ağustos ayının da dolu dolu ve keyifli geçebileceğini müşterilerimize göstermek istiyoruz” ifadelerine yer verdi.

Kipa Hakkında:

Kipa (Kitle Pazarlama, Lojistik Ticaret, Gıda Sanayi A.Ş.), 24 ilde yaklaşık 180 mağazası, 19 noktada 35 AVM’si ve 7 bini aşkın çalışanıyla Türkiye’nin en önde gelen perakendeci kuruluşlarından biridir. İzmir’de 1992 yılında 100 ortaklı bir girişim olarak kurulan Kipa’nın ilk mağazası Bornova Kipa 1994 yılında faaliyete geçmiştir. Kısa sürede Ege’nin yıldızı haline gelen kuruluş, 2003 yılında dünyanın sayılı perakende zincirlerinden Tesco ile birleşmiş ve Türkiye’nin önde gelen çok kanallı perakendecileri arasında yerini almıştır.