flickrlinkedin
Kipa

Basın Odası

Basın Odası

Basın Açıklamaları

Kipa AVM'lerde Hediye Yağmuru Başladı

Kipa AVM’lerde “Hediye Yağmuru” başladı!

Alışverişlerini Türkiye’nin dört bir yanındaki Kipa AVM’lerden yapanlar, anında birbirinden özel hediyeler kazanıyor.

Yıl boyunca düzenlediği kampanya ve etkinliklerle müşterilerine keyifli alışveriş deneyimi sunan Kipa, bu kez de müşterilerini birbirinden özel hediyelerle karşılaşıyor.

19 farklı noktadaki Kipa AVM’ler içerisindeki mağazalardan aynı gün içerisinde 75 TL ve üzeri tutarda alışveriş yapanlar, anında birbirinden özel hediyeler kazanıyor. Hediye seçenekleri arasında AVM’deki restoranlarda sunulacak ücretsiz menüler, tekstil ürünlerinde kullanılmak üzere hediye çekleri ile vizyondaki en gözde filmler için ücretsiz sinema biletleri de yer alıyor.

Stoklarla sınırlı olan “Hediye Yağmuru” kampanyasının geçerli olduğu Kipa mağazaları ise şöyle: Adapazarı, Antalya, Aydın, Çanakkale, Çerkezköy, Çorlu, Derince, Edirne, Edremit, Keşan, Kırklareli, Konya, Kuşadası, Lüleburgaz, Mersin, Salihli, Silivri, Torbalı, Yalova. 

Kipa Hakkında:

Kipa (Kitle Pazarlama, Lojistik Ticaret, Gıda Sanayi A.Ş.), 24 ilde  yaklaşık 180 mağazası, 19 noktada 35 AVM’si ve 9 bini aşkın çalışanıyla Türkiye’nin en önde gelen perakendeci kuruluşlarından biridir. İzmir’de 1992 yılında 100 ortaklı bir girişim olarak kurulan Kipa’nın ilk mağazası Bornova Kipa 1994 yılında faaliyete geçmiştir. Kısa sürede Ege’nin yıldızı haline gelen kuruluş, 2003 yılında dünyanın sayılı perakende zincirlerinden Tesco ile birleşmiş ve Türkiye’nin önde gelen çok kanallı perakendecileri arasında yerini almıştır.