flickrlinkedin
Kipa

Basın Odası

Basın Odası

Basın Açıklamaları

Kipa AVM Geleneksel 23 Nisan Resim Yarışması’nda kayıtlar başladı

Çocuklar hayallerindeki şehri renkleriyle anlatacak

Kipa AVM Geleneksel 23 Nisan Resim Yarışması’nda kayıtlar başladı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı coşkuyla karşılamaya hazırlanan Kipa, çocukları Kipa AVM Geleneksel Resim Yarışması’na çağırıyor. Bu seneki teması “Benim Şehrim” olarak belirlenen 6. Kipa AVM Resim yarışmasında kayıtlar başladı. 5-8 ve 9-12 yaş kategorilerinde resme ilgi duyan tüm çocukların davetli olduğu yarışmada 122 çocuk ödül kazanacak.

 

Perakendenin önde gelen markalarından biri olan Kipa, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı coşkuyla karşılamaya hazırlanıyor. Kipa AVM’lerdeki 23 Nisan etkinliklerinin en renklisi bu yıl altıncısı düzenlenen Kipa AVM Geleneksel Resim Yarışması olacak.

 

Çocuklar hayallerindeki şehri resimleriyle anlatacak

 

Kipa AVM Geleneksel Resim Yarışması’nın bu seneki teması “Benim Şehrim” olacak. 5-12 yaş arasındaki çocuklar içinde yaşadıkları şehri resimleriyle anlatacak. Yarışmaya katılmak isteyen çocuklar 22 Nisan’a kadar kayıt yaptırabilecek. Resim yarışması 23-24 Nisan tarihlerinde Kipa’nın 20 ayrı alışveriş merkezinde düzenlenecek. AVM’lerde yarışma için ayrılan özel alanlarda yaşadıkları şehri renklerle kağıda aktaracak olan çocuklar hayal güçlerini yarıştıracak.

 

Ulusal birincilere Antalya’da tatil

 

Yarışmanın sonuçları, 6 Mayıs tarihinde duyurulacak. 5-8 ve 9-12 yaş kategorilerinde yapılacak değerlendirme sonucunda 120 çocuk ödül kazanma şansına sahip olacak. Yarışmada AVM birincilerine Ipad mini, ikincilere bisiklet, üçüncülere ise 200 TL tutarında market alışveriş kartı verilecek. AVM birincileri arasında yapılan değerlendirmede ise iki yaş kategorisindeki ülke birincileri Antalya Voyage Sorgun Otel’de aileleriyle birlikte bir haftalık tatil kazanacak.

 

23 Nisan Kipa AVM Geleneksel Resim Yarışması; Balçova (İzmir), Çiğli (İzmir), Torbalı (İzmir), Salihli (Manisa), Kuşadası (Aydın), Aydın, Yalova, Adapazarı (Sakarya), Kırklareli, Lüleburgaz (Kırklareli), Silivri (İstanbul), Derince (İzmit), Edirne, Çorlu (Tekirdağ), Çanakkale, Keşan (Edirne), Çerkezköy (Tekirdağ), Edremit (Balıkesir), Mersin ve Antalya Kipa AVM’lerinde gerçekleştirilecek.

 

23-24 Nisan haftasonu boyunca resim yarışması devam ederken özel animasyonlar ve eğlenceler de Kipa AVM’lerde çocuklar ve ailelerini bekleyecek.

 

 

 

 

Kipa Hakkında:

Kipa (Kitle Pazarlama, Lojistik Ticaret, Gıda Sanayi A.Ş.), 20 ilde 169 mağazası, 21  noktada 31 AVM’si ve 6.000’e yakın çalışanıyla, Türkiye’nin en önde gelen perakendeci kuruluşlarından biridir. İzmir’de 1992 yılında 100 ortaklı bir girişim olarak kurulan Kipa’nın ilk mağazası Bornova Kipa 1994 yılında faaliyete geçmiştir. Kısa sürede Ege’nin yıldızı haline gelen kuruluş, 2003 yılında dünyanın sayılı perakende zincirlerinden Tesco ile birleşmiş ve Türkiye’nin önde gelen çok kanallı perakendecileri arasında yerini almıştır.