flickrlinkedin
Kipa

Basın Odası

Basın Odası

Basın Açıklamaları

Kipa 23. yaşını müşterileri ve çalışanlarıyla kutluyor

 

Kipa 23. yaşını müşterileri ve çalışanlarıyla kutluyor

 

Türkiye’nin önde gelen perakende zinciri Kipa, 23. yaşını kutlarken, birlikte büyüdüğü müşterilerine cazip kampanyalar, promosyonlar ve renkli etkinlikler hediye ediyor

 

Ege’nin kalbi İzmir’de, 1992 yılında kurulan perakende zinciri Kipa (Kitle PazarlamaA.Ş), 23. yaş gününü müşterileri ve çalışanlarıyla birlikte kutluyor.

 

23. yaş kutlamaları çerçevesinde,  CEO Bill O’Neill Kipa çalışanlarına kendi eliyle pasta ikram ederek, 23 yıllık müşteri sadakatini yaratmadaki katkılarından dolayı teşekkür etti.

 

100 yerli girişimcinin ortak hayaliyle hayata geçen Kipa’nın müşterilerine ilk doğum günü sürprizi, marka ile yaşıt olan ve 23 yıldır en sevilen kampanyalar arasında yer alan “1 TL Kampanyası” olacak. Genişletilmiş içeriği ve yaş gününe özel fırsatlarıyla müşterilere sunulacak olan kampanya, aile bütçelerini rahatlatacak. Kipa mağazalarında 20 TL ve üzeri tutarda alışveriş yapanlar ise her gün farklı bir ürünü indirimli alma şansını yakalayacak.

 

KİPA’DA HEM EĞLENCE HEM ALIŞVERİŞ VAR

 

Yaş günü kutlamalarında müzik, dans ve eğlence ile Kipa’nın mutluluk veren lezzetleri de unutulmuyor. Kipa’nın kurulduğu 90’lu yılları simgeleyen popüler bando grupları, kutlamalar çerçevesinde İzmir’i köşe bucak dolaşarak tüm Kipa sevenlerine keyifli anlar yaşatacak.

 

Doğum günü etkinliklerinde eğlencenin tadını en çok çocuklar çıkartacak. Minik müşteriler bir ay boyunca her Cumartesi günü müzik ve palyaço gösterilerinin gerçekleştirileceği partilerde ağırlanacak. Doğum günü coşkusuyla düzenlenecek bu partilere Kipa’nın ikramı olan leziz pastalar da ayrı bir tat katacak.

 

GELECEĞE GÜVENLE BAKIYORUZ

 

Kipa CEO’suO’Neill, yaş günü mesajında şu ifadelere yer verdi: “Kipa, Türkiye’de modern perakende deneyimini başlatan ve ilk günden bu yana müşterileri keyifli alışveriş deneyimiyle buluşturmayı önceliği haline getirmiş bir marka. Perakende gibi dinamik bir sektörde, böyle uzun soluklu bir başarı yakalamanın ne kadar güç olduğunun bilincindeyiz. 23. yaşımızı kutlarken geçmişten günümüze İzmir’i, Ege’yi ve Türkiye’yi perakende alanında pek çok yenilikle buluşturan Kipa’nın geleceğine güvenle bakmaya devam ediyoruz.” 

 

 

 

Kipa Hakkında:

 

Kipa (Kitle Pazarlama, Lojistik Ticaret, Gıda Sanayi A.Ş.), 21 ilde 170 mağazası, 19 noktada 32 AVM’si ve 6,500 çalışanıyla, Türkiye’nin en önde gelen perakendeci kuruluşlarından biridir. İzmir’de 1992 yılında 100 ortaklı bir girişim olarak kurulan Kipa’nın ilk mağazası Bornova Kipa 1994 yılında faaliyete geçmiştir. Kısa sürede Ege’nin yıldızı haline gelen kuruluş, 2003 yılında dünyanın sayılı perakende zincirlerinden Tesco ile birleşmiş ve Türkiye’nin önde gelen çok kanallı perakendecileri arasında yerini almıştır.